Magazyn Design
Magazyn Design
Aplikacja Zegarka

TTMM for Fitbit

Aplikacja Zegarka TTMM to kolekcja 21 tarcz zegara dedykowanych dla smartwatchów Fitbit Versa i Fitbit Ionic. Tarcze zegara mają ustawienia komplikacji za pomocą prostego dotknięcia ekranu. To sprawia, że są one bardzo szybkie i łatwe w dostosowywaniu kolorów, wstępnych ustawień projektu i komplikacji w zakresie preferencji użytkownika. Jest inspirowany filmami takimi jak seria Blade Runner i Twin Peaks.

Watchfaces

TTMM

Watchfaces TTMM to kolekcja zegarków dla smartwatche Pebble Time i Pebble Time Round. Znajdziesz tutaj dwie aplikacje (na platformę Android i iOS) z 50 i 18 modelami w ponad 600 wariantach kolorystycznych. TTMM to proste, minimalistyczne i estetyczne połączenie cyfr i abstrakcyjnych infografik. Teraz możesz wybrać swój styl czasu, kiedy tylko chcesz.

Etykiety Na Wino

KannuNaUm

Etykiety Na Wino Projekt etykiet na wino KannuNaUm charakteryzuje się wyrafinowanym i minimalistycznym stylem, uzyskanym dzięki poszukiwaniu symboli, które mogą reprezentować ich historię. Terytorium, kultura i pasja winiarzy z Kraju Długowieczności są skondensowane w tych dwóch skoordynowanych etykietach. Całość uwydatnia projekt stuletniej winorośli, który został wykonany techniką wylewania złota w 3D. Projekt ikonograficzny przedstawiający historię tych win, a wraz z nimi historię kraju, z którego się narodziła, Ogliastra, Ziemia Stulecia na Sardynii.

Projektowanie Etykiet Na Wino

I Classici Cherchi

Projektowanie Etykiet Na Wino Dla zabytkowej winnicy na Sardynii od 1970 roku projektowano zmianę stylizacji etykiet dla linii win The Classics. Badanie nowych marek miało na celu utrwalenie związku z tradycją, do której dąży firma. W przeciwieństwie do poprzednich etykiet starał się nadać odrobinę elegancji, która dobrze współgra z wysoką jakością win. For the labels pracuje w technice Braille'a, która zapewnia elegancję i styl bez ważenia. Wzór kwiatowy oparty jest na graficznym opracowaniu wzoru pobliskiego kościoła Santa Croce in Usini, który jest jednocześnie logo firmy.

Etykieta Wina

Guapos

Etykieta Wina Projekt ma na celu połączenie nowoczesnego designu i nordyckich tendencji w sztuce, ukazując kraj pochodzenia wina. Każde cięcie krawędzi reprezentuje wysokość, na której rośnie każda winnica, oraz kolor odmiany winorośli. Kiedy wszystkie butelki są ustawione w jednej linii, tworzy kształty krajobrazów północnej Portugalii, regionu, w którym rodzi się to wino.

Renowacja Starego Zamku

Timeless

Renowacja Starego Zamku Właściciel kupił Crawfordton House w Szkocji w kwietniu 2013 r., Starając się przywrócić oryginalny smak starożytnej szkockiej szlachty i zgodny z nowoczesnym życiem. Charakterystyka i historyczne złoża starożytnego zamku zachowały oryginalny smak. Estetyka designu i kultura regionalna różnych wieków zderzają się z artystycznymi iskrami w tej samej przestrzeni.