Magazyn Design
Magazyn Design
Księgarnia

Chongqing Zhongshuge

Księgarnia Uwzględniając w księgarni wspaniały krajobraz Chongqing, projektant stworzył przestrzeń, w której odwiedzający mogą poczuć się jak w urokliwym Chongqing podczas czytania. W sumie istnieje pięć typów miejsc do czytania, z których każdy przypomina krainę czarów z charakterystycznymi cechami. Księgarnia Chongqing Zhongshuge zapewniła konsumentom bardziej wyszukane wrażenia, których nie są w stanie uzyskać dzięki zakupom online.

Nazwa Projektu : Chongqing Zhongshuge, Nazwisko projektanta : Li Xiang, Imię klienta : X+Living.

Chongqing Zhongshuge Księgarnia

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.