Magazyn Design
Magazyn Design
Kolekcja Łazienkowa

CATINO

Kolekcja Łazienkowa CATINO rodzi się z chęci nadania kształtu myśli. Zbiór ten przywołuje poezję życia codziennego poprzez proste elementy, które we współczesny sposób reinterpretują istniejące archetypy naszej wyobraźni. Sugeruje powrót do środowiska pełnego ciepła i solidności poprzez użycie naturalnego drewna, obrobionego z litego i zmontowanego, aby zachować wieczność.

Nazwa Projektu : CATINO, Nazwisko projektanta : Emanuele Pangrazi, Imię klienta : Disegno Ceramica.

CATINO Kolekcja Łazienkowa

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.