Magazyn Design
Magazyn Design
Stołek

Ane

Stołek Taboret Ane ma listwy z litego drewna, które wydają się unosić harmonijnie, ale niezależnie od drewnianych nóg, nad stalową ramą. Projektant twierdzi, że siedzisko, ręcznie wykonane z certyfikowanego ekologicznego drewna, powstało dzięki unikalnemu zastosowaniu wielu elementów jednego kształtu drewna, ustawionych i wyciętych w dynamiczny sposób. W pozycji siedzącej na taborecie lekkie podniesienie kąta do tyłu i odchylenia po bokach są wykończone w sposób zapewniający naturalną, wygodną pozycję siedzącą. Taboret Ane ma odpowiedni stopień złożoności, aby stworzyć eleganckie wykończenie.

Nazwa Projektu : Ane, Nazwisko projektanta : Troy Backhouse, Imię klienta : troy backhouse.

Ane Stołek

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.