Magazyn Design
Magazyn Design
Inteligentne Meble

Fluid Cube and Snake

Inteligentne Meble Hello Wood stworzył linię mebli ogrodowych z inteligentnymi funkcjami do przestrzeni publicznych. Na nowo wyobrażając sobie gatunek mebli publicznych, zaprojektowali atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne instalacje, obejmujące system oświetlenia i gniazda USB, co wymagało integracji paneli słonecznych i baterii. Snake to struktura modułowa; jego elementy są zmienne, aby pasowały do danej witryny. Fluid Cube to stała jednostka ze szklanym blatem i ogniwami słonecznymi. Studio uważa, że projekt ma na celu przekształcenie przedmiotów codziennego użytku w miłe przedmioty.

Nazwa Projektu : Fluid Cube and Snake, Nazwisko projektanta : Hello Wood, Imię klienta : Hello Wood.

Fluid Cube and Snake Inteligentne Meble

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.