Magazyn Design
Magazyn Design
Wódka

Kasatka

Wódka „KASATKA” została opracowana jako wódka premium. Projekt jest minimalistyczny, zarówno pod względem formy jak i kolorystyki. Prosta cylindryczna butelka i ograniczona gama kolorów (biel, odcienie szarości, czerń) podkreślają krystaliczną czystość produktu oraz elegancję i styl minimalistycznego podejścia graficznego.

Skate Na Miękki I Twardy Śnieg

Snowskate

Skate Na Miękki I Twardy Śnieg Oryginalna łyżwa śnieżna została tutaj zaprezentowana w całkiem nowym i funkcjonalnym designie - z twardego drewna mahoniowego iz płozami ze stali nierdzewnej. Zaletą jest to, że można używać tradycyjnych skórzanych butów z obcasem, w związku z czym nie ma zapotrzebowania na specjalne buty. Kluczem do ćwiczeń w rolkach jest technika łatwego wiązania, ponieważ projekt i konstrukcja są zoptymalizowane dzięki dobremu połączeniu szerokości i wysokości rolek. Kolejnym decydującym czynnikiem jest szerokość biegaczy optymalizująca jazdę menadżerską na twardym lub twardym śniegu. Prowadnice są ze stali nierdzewnej i wyposażone we wpuszczane śruby.

Gościnność Stadionowa

San Siro Stadium Sky Lounge

Gościnność Stadionowa Projekt nowych salonów Sky to tylko pierwszy krok w ramach ogromnego programu renowacji, który AC Milan i FC Internazionale wraz z władzami miasta Mediolan realizują w celu przekształcenia stadionu San Siro w wielofunkcyjny obiekt mogący pomieścić wszystkich. ważne wydarzenia, z jakimi spotka się Mediolan podczas zbliżającego się EXPO 2015. Po sukcesie projektu skybox, Ragazzi & Partners zrealizował pomysł stworzenia nowej koncepcji przestrzeni gościnności na szczycie głównej trybuny stadionu San Siro.

Struktura Oświetlenia

Tensegrity Space Frame

Struktura Oświetlenia Oświetlenie ramy przestrzennej Tensegrity wykorzystuje zasadę RBFullera „Mniej za więcej”, aby wytworzyć oprawę oświetleniową przy użyciu wyłącznie źródła światła i przewodu elektrycznego. Tensegrity staje się środkiem strukturalnym, za pomocą którego oba współpracują ze sobą, ściskając i napinając, aby wytworzyć pozornie nieciągłe pole światła zdefiniowane tylko przez logikę strukturalną. Jego skalowalność i ekonomia produkcji przemawiają do towaru o nieskończonej konfiguracji, którego świetlista forma z wdziękiem opiera się działaniu grawitacji z prostotą, która potwierdza paradygmat naszej epoki: osiągnąć więcej przy mniejszym zużyciu.

Konwertowalne Urządzenie Edukacyjne

Pupil 108

Konwertowalne Urządzenie Edukacyjne Uczeń 108: Najbardziej przystępne cenowo urządzenie konwertowalne z systemem Windows 8 dla edukacji. Nowy interfejs i zupełnie nowe doświadczenie w nauce. Uczeń 108 łączy świat tabletów i laptopów, przełączając się między nimi, aby poprawić wyniki w edukacji. Windows 8 otwiera nowe możliwości uczenia się, umożliwiając uczniom pełne wykorzystanie funkcji ekranu dotykowego i niezliczonych aplikacji. Element Intel® Education Solutions, Pupil 108 jest najbardziej przystępnym cenowo i odpowiednim rozwiązaniem dla sal lekcyjnych na całym świecie.

Stół Jadalny

Chromosome X

Stół Jadalny Stół do jadalni zaprojektowany tak, aby zapewnić miejsce dla ośmiu osób, które wchodzą w interakcję w układzie strzałek. Blat to abstrakcyjny X, złożony z dwóch różnych elementów podkreślonych głęboką linią, podczas gdy ten sam abstrakcyjny X odbija się na podłodze ze strukturą podstawy. Biała konstrukcja składa się z trzech różnych części, co ułatwia montaż i transport. Ponadto, w celu rozjaśnienia dolnej części dobrano kontrast forniru teakowego blatu i bieli w celu podkreślenia nieregularnego kształtu blatu, dając w ten sposób wskazówkę dla różnych interakcji użytkowników.