Magazyn Design
Magazyn Design
Automatyczny Terminal Imigracyjny

CVision MBAS 2

Automatyczny Terminal Imigracyjny MBAS 2 został zaprojektowany, aby przeciwstawić się naturze produktów zabezpieczających i zminimalizować zastraszanie i strach zarówno przed aspektami technologicznymi, jak i psychologicznymi. Jego projekt na nowo interpretuje znane elementy komputera domowego, aby zapewnić przyjazny dla użytkownika wygląd mieszkańcom obszarów wiejskich wokół granicy Tajlandii. Głos i wizualizacje na ekranie prowadzą użytkowników, którzy są nowicjuszami, krok po kroku przez proces. Dwukolorowy odcień podkładki odcisków palców wyraźnie wskazuje strefy skanowania. MBAS 2 to wyjątkowy produkt, który ma na celu zmianę sposobu, w jaki przekraczamy granice, umożliwiając obsługę wielu języków i przyjazną, niedyskryminującą obsługę.

Showroom

From The Future

Showroom Showroom: W salonie prezentowane są buty treningowe i sprzęt sportowy, które zostały wykonane w technologii wtrysku. Miejsce wygląda jak wykonane metodą tłoczenia wtryskowego. W metodzie produkcji tego miejsca, meble jakby były łączone z wyprodukowanymi w formie wtryskowej w celu wytworzenia całości. Grube ślady szycia, które na suficie zmiękczają całą technologiczną wizualność.

Krzesło

SERENAD

Krzesło Szanuję wszelkiego rodzaju krzesła. Moim zdaniem jednym z najważniejszych, klasycznych i wyjątkowych elementów wystroju wnętrz jest krzesło. Pomysł na krzesło Serenad pochodzi od łabędzia na wodzie, który obrócił się i schował twarz między skrzydłami. Być może lśniąca i gładka powierzchnia krzesła Serenad o innym i specjalnym designie została stworzona tylko dla bardzo wyjątkowych i wyjątkowych miejsc.

Fotel

The Monroe Chair

Fotel Uderzająca elegancja, prostota pomysłu, wygoda, zaprojektowana z myślą o trwałości. Krzesło Monroe to próba drastycznego uproszczenia procesu produkcyjnego związanego z wykonaniem fotela. Wykorzystuje potencjał technologii CNC do wielokrotnego wycinania płaskiego elementu z MDF, elementy te są następnie rozmieszczane wokół centralnej osi, aby uformować skomplikowany zakrzywiony fotel. Tylna noga stopniowo przekształca się w oparcie, a podłokietnik w przednią nogę, tworząc wyrazistą estetykę całkowicie zdefiniowaną przez prostotę procesu produkcyjnego.

Ławka Parkowa

Nessie

Ławka Parkowa Projekt ten opiera się na koncepcji „Drop & Forget”, czyli łatwej instalacji na miejscu przy minimalnych kosztach instalacji w odniesieniu do istniejącej infrastruktury środowiska miejskiego. Solidne betonowe formy płynne, starannie wyważone, zapewniają przytulne i wygodne siedzenie.