Magazyn Design
Magazyn Design
Otwarty System Zastawy Stołowej

Osoro

Otwarty System Zastawy Stołowej Innowacyjny charakter OSORO polega na połączeniu wysokiej jakości zeszklonej porcelany i jej typowej błyszczącej skórki w kolorze kości słoniowej z funkcją odpowiednią do przechowywania żywności w lodówce lub zamrażarce oraz do gotowania w piekarniku parowym lub mikrofalowym. Prosty, modułowy kształt z różnymi elementami można układać w stosy, aby zaoszczędzić miejsce, elastycznie łączyć i zamykać wielokolorową silikonową uszczelką O-Sealer lub O-Connector, dzięki czemu żywność pozostaje w niej dobrze zamknięta. OSORO ma uniwersalne zastosowanie, eliminując potrzebę codziennego życia.

Limitowana Seria Ekskluzywnych Win

Echinoctius

Limitowana Seria Ekskluzywnych Win Ten projekt jest wyjątkowy pod wieloma względami. Projekt musiał oddawać niepowtarzalny charakter omawianego produktu - ekskluzywnego wina autorskiego. Poza tym istniał wymóg przekazania głębokiego znaczenia w nazwie produktu - superlative, przesilenie, kontrast między nocą a dniem, czarno-białe, otwarte i niejasne. Projekt miał na celu odzwierciedlenie tajemnicy ukrytej w nocy: piękna nocnego nieba, które tak bardzo nas zadziwia, oraz mistycznej zagadki ukrytej w konstelacjach i Zodiaku.

Narzędzie Edukacyjne I Szkoleniowe

Corporate Mandala

Narzędzie Edukacyjne I Szkoleniowe Korporacyjna mandala to zupełnie nowe narzędzie edukacyjne i szkoleniowe. Jest to innowacyjna i wyjątkowa integracja zasady starożytnej mandali i tożsamości korporacyjnej, zaprojektowana w celu usprawnienia pracy zespołowej i ogólnej wydajności biznesowej. Ponadto jest to nowy element identyfikacji wizualnej firmy. Korporacyjna mandala to grupowa aktywność dla zespołu lub indywidualna dla menedżera. Został zaprojektowany specjalnie dla konkretnej firmy i jest kolorowany przez zespół lub indywidualnie w dowolny i intuicyjny sposób, w którym każdy może wybrać dowolny kolor lub dziedzinę.

Krany

Electra

Krany Electra nie posiadająca osobnego uchwytu przyciąga każdego swoją elegancją, a elegancki wygląd decyduje o wyjątkowości w kuchni. Wysuwana cyfrowa bateria zlewozmywakowa zapewnia użytkownikom swobodę ruchów w kuchni, oferując jednocześnie opcje dwóch różnych funkcji przepływu. Elektroniczna podkładka na przedniej części urządzenia electra zapewnia dostęp do wszystkich funkcji, gdy spray jest zamontowany w wylewce lub w dłoni za pomocą jednego palca, który możesz kontrolować.

Przestrzeń Wystawiennicza

Ideaing

Przestrzeń Wystawiennicza Jest to hala wystawiennicza dla przedsiębiorstw na Guangzhou Design Week 2013 zaprojektowana przez C&C Design Co., Ltd. Projekt zgrabnie zagospodarowuje powierzchnię mniejszą niż 91 metrów kwadratowych, która jest wyświetlana na ekranie dotykowym i projektorze wewnętrznym. Kod QR wyświetlany na lightboxie to łącza internetowe przedsiębiorstwa. Tymczasem projektanci mają nadzieję, że wygląd całego budynku może wprawić ludzi w witalność, a tym samym pokazać kreatywność, jaką posiada firma projektowa, czyli głoszona przez nich „duch niezależności i idea wolności” .

Tkanina Dotykowa

Textile Braille

Tkanina Dotykowa Przemysłowa uniwersalna myśl tekstylna żakardowa jako tłumacz dla niewidomych. Materiał ten może być czytany przez osoby dobrze widzące i jest przeznaczony dla osób niewidomych, które zaczynają tracić wzrok lub mają problemy ze wzrokiem; aby nauczyć się systemu Braille'a z przyjaznym i powszechnym materiałem: tkaniną. Zawiera alfabet, cyfry i znaki interpunkcyjne. Żadne kolory nie są dodawane. Jest to produkt w skali szarości z zasadą braku percepcji światła. To projekt o znaczeniu społecznym i wykraczający poza komercyjne tekstylia.