Magazyn Design
Magazyn Design
Biżuteria

odyssey

Biżuteria Podstawowa idea odyseji przez monomer polega na pokryciu obszernych, geometrycznych kształtów wzorzystą skórą. Stąd rozwija się gra jasności i zniekształcenia, przejrzystości i ukrywania. Wszystkie geometryczne kształty i wzory można dowolnie łączyć, urozmaicać i uzupełniać dodatkami. Ten fascynujący, prosty pomysł pozwala na stworzenie niemal niewyczerpanej gamy projektów, doskonale współgrających z możliwościami, jakie daje szybkie prototypowanie (druk 3D), ponieważ każdy klient może wyprodukować całkowicie indywidualny i niepowtarzalny przedmiot (odwiedź: www.monomer. eu-shop).

Szufelka I Miotła

Ropo

Szufelka I Miotła Ropo to samobalansująca się szufelka i miotła, która nigdy nie spada na podłogę. Dzięki niewielkiej wadze zbiornika na wodę znajdującego się w dolnej komorze szufelki, Ropo w naturalny sposób utrzymuje równowagę. Po łatwym zmiataniu kurzu za pomocą prostej krawędzi szufelki, użytkownicy mogą połączyć ze sobą miotłę i szufelkę i odłożyć je jako jedną całość bez obawy, że kiedykolwiek spadnie. Nowoczesna organiczna forma ma na celu uproszczenie wnętrz, a funkcja kołysania weeble ma na celu zabawiać użytkowników podczas czyszczenia podłogi.

Fotel

Baralho

Fotel Fotel Baralho ma uderzający współczesny design złożony z czystych form i prostych linii. Wykonany z zagięć i spawów na szczotkowanej płycie aluminiowej, ten fotel wyróżnia się odważnym dopasowaniem, które stanowi wyzwanie dla wytrzymałości materiału. Jest w stanie połączyć w jednym elemencie piękno, lekkość oraz precyzję linii i kątów.

Sklep Flagowy

Lenovo

Sklep Flagowy Lenovo Flagship Store ma na celu wzmocnienie wizerunku marki poprzez zapewnienie odbiorcom platformy umożliwiającej łączenie się i udostępnianie poprzez styl życia, usługi i doświadczenia tworzone w sklepie. Koncepcja projektowa została stworzona w oparciu o misję przejścia od producenta urządzeń komputerowych do wiodącej marki wśród dostawców elektroniki użytkowej.

Etykieta Wina

5 Elemente

Etykieta Wina Projekt „5 Elemente” jest efektem projektu, w którym klient zaufał agencji projektowej z pełną swobodą wypowiedzi. Punktem kulminacyjnym tego projektu jest rzymska litera „V”, która przedstawia główną ideę produktu - pięć rodzajów wina splecionych w niepowtarzalną mieszankę. Specjalny papier zastosowany na etykiecie oraz strategiczne rozmieszczenie wszystkich elementów graficznych prowokują potencjalnego konsumenta do wzięcia butelki, obrócenia jej w dłonie, dotknięcia, co z pewnością robi głębsze wrażenie i sprawia, że projekt jest bardziej zapadający w pamięć.

Opakowania Napojów Bezalkoholowych

Coca-Cola Tet 2014

Opakowania Napojów Bezalkoholowych Stworzyć serię puszek Coca-Coli, która rozsieje miliony życzeń na cały kraj. Wykorzystaliśmy symbol Tết Coca-coli (jaskółka) jako urządzenie do formułowania tych życzeń. Dla każdej puszki setki ręcznie rysowanych jaskółek zostały wykonane i starannie ułożone wokół niestandardowego scenariusza, które razem tworzą serię znaczących wietnamskich życzeń. „An” oznacza pokój. „Tài” oznacza sukces, „Lộc” oznacza dobrobyt. Te słowa są szeroko wymieniane podczas wakacji i tradycyjnie zdobią dekoracje Tết.