Magazyn Design
Magazyn Design
Światło Otoczenia

25 Nano

Światło Otoczenia 25 Nano to artystyczny instrument świetlny przedstawiający efemeryczność i trwałość, narodziny i śmierć. Współpracując z Spring Pool Glass Industrial CO., LTD, którego wizją jest zbudowanie systematycznej pętli recyklingu szkła dla zrównoważonej przyszłości, 25 Nano wybrało stosunkowo delikatną bańkę jako medium w przeciwieństwie do litego szkła, aby uosabiać ten pomysł. W instrumencie światło mieni się przez cykle życia bańki, rzucając na otoczenie tęczowy kolor i cienie, tworząc wokół użytkownika senną atmosferę.

Światło Zadaniowe

Linear

Światło Zadaniowe Technika gięcia rur Linear Light jest szeroko stosowana do produkcji części pojazdów. Płynna linia kątowa jest realizowana przez precyzyjną kontrolę tajwańskiego producenta, dzięki czemu ma minimalną ilość materiału do skonstruowania Linear Light lekkiej, mocnej i przenośnej; idealne do oświetlenia każdego nowoczesnego wnętrza. Stosuje bez migotania chipy LED z funkcją ściemniania dotykowego, z funkcją pamięci, która włącza się przy poprzednio ustawionej głośności. Linear Task jest przeznaczony do łatwego montażu przez użytkownika, składa się z nietoksycznego materiału i jest dostarczany w płaskim opakowaniu; dokładając wszelkich starań, aby zmniejszyć wpływ na środowisko.

Miejsce Do Pracy

Dava

Miejsce Do Pracy Dava została opracowana z myślą o biurach typu open space, szkołach i uniwersytetach, gdzie ważne są ciche i skoncentrowane fazy pracy. Moduły redukują zakłócenia akustyczne i wizualne. Dzięki trójkątnemu kształtowi mebel zajmuje mało miejsca i daje wiele możliwości aranżacyjnych. Materiały Dava to WPC i filc wełniany, z których oba są biodegradowalne. System wtykowy mocuje dwie ściany do blatu i podkreśla prostotę produkcji i obsługi.

Dom Mieszkalny

Brooklyn Luxury

Dom Mieszkalny Zainspirowany pasją klienta do bogatych historycznych rezydencji, projekt stanowi adaptację funkcjonalizmu i tradycji do zamierzeń współczesności. W ten sposób wybrany został styl klasyczny, zaadaptowany i stylizowany na kanony współczesnego designu i nowoczesnych technologii, nowatorskie materiały dobrej jakości przyczyniły się do powstania tego projektu - prawdziwej perełki Architektury Nowego Jorku. Przewidywane wydatki przekroczą 5 milionów dolarów amerykańskich, dadzą założenie stworzenia wnętrza stylowego i bogatego, ale też funkcjonalnego i wygodnego.

Inteligentne Meble

Fluid Cube and Snake

Inteligentne Meble Hello Wood stworzył linię mebli ogrodowych z inteligentnymi funkcjami do przestrzeni publicznych. Na nowo wyobrażając sobie gatunek mebli publicznych, zaprojektowali atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne instalacje, obejmujące system oświetlenia i gniazda USB, co wymagało integracji paneli słonecznych i baterii. Snake to struktura modułowa; jego elementy są zmienne, aby pasowały do danej witryny. Fluid Cube to stała jednostka ze szklanym blatem i ogniwami słonecznymi. Studio uważa, że projekt ma na celu przekształcenie przedmiotów codziennego użytku w miłe przedmioty.

Stół Jadalny

Augusta

Stół Jadalny Augusta na nowo interpretuje klasyczny stół do jadalni. Przedstawiając pokolenia przed nami, projekt wydaje się wyrastać z niewidzialnego korzenia. Nogi stołu są skierowane do tego wspólnego rdzenia, sięgając w górę, aby utrzymać blat dopasowany do książki. Solidne drewno orzecha europejskiego zostało wybrane ze względu na jego mądrość i wzrost. Drewno zwykle wyrzucane przez producentów mebli jest wykorzystywane ze względu na wyzwania związane z pracą. Sęki, pęknięcia, wstrząsy wiatru i unikalne zawirowania opowiadają historię życia drzewa. Wyjątkowość drewna pozwala przeżyć tę historię w rodzinnym meblu rodowym.