Magazyn Design
Magazyn Design
Pendrive

Frohne eClip

Pendrive eClip to pierwszy na świecie dysk flash USB z spinaczem do papieru z linijką metryczną. eClip został uhonorowany Silver iDA & Golden A 'Design Award. eClip jest lekki, mieści się na breloku i działa jak spinacz do papieru do porządkowania dokumentów, rachunków i pieniędzy. eClip chroni dane osobowe, własność intelektualną, dane pracodawców, dane medyczne i tajemnice handlowe za pomocą oprogramowania zabezpieczającego. eClip został zaprojektowany przez Frohne na Florydzie. Złote złącze pamięci jest odporne na wstrząsy, zarysowania, wodę, alkohol, kurz, rdzę i promieniowanie elektromagnetyczne.

Piła Mechaniczna

Rotation Saw

Piła Mechaniczna Pilarka łańcuchowa z obrotowym uchwytem. Ten łańcuch ma uchwyt, który obraca się o 360 ° i zatrzymuje się pod określonymi kątami. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie wycinają drzewa poziomo lub pionowo, obracając piły pod określonym kątem lub pochylając się lub przechylając części ciała. Niestety piła często wyślizguje się z uścisku użytkownika lub użytkownik musi pracować w niewygodnej pozycji, co może spowodować obrażenia. Aby nadrobić te wady, proponowana piła jest wyposażona w obrotowy uchwyt, dzięki czemu użytkownik może regulować kąty cięcia.

Dekor Butelki

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Dekor Butelki Lśniąca złotem litewska wódka Gold. Black Edition ”odziedziczył swój ekskluzywny wygląd po litewskiej sztuce ludowej. Romb i jodełka, połączone z małych kwadratów, to bardzo częste wzory w litewskiej sztuce ludowej. Choć nawiązanie do tych motywów narodowych nabrało bardziej nowoczesnych form - tajemnicze refleksje z przeszłości zostały przekształcone w sztukę współczesną. Dominujące kolory złoty i czarny podkreślają wyjątkowy proces filtracji wódki przez filtr węglowy i złoty. To właśnie sprawia, że „litewska wódka jest złotem”. Black Edition ”tak delikatne i krystalicznie czyste.

Kalendarz

Calendar 2014 “Flowers”

Kalendarz Zaprojektuj pokój, wprowadź pory roku - kalendarz Flowers zawiera wazon z 12 różnymi kwiatami. Rozjaśniaj swoje życie co miesiąc sezonowym kwiatem. Wysokiej jakości projekty mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń. Nasze oryginalne produkty są projektowane w oparciu o koncepcję Life with Design.

Biżuteria

Angels OR Demons

Biżuteria Jesteśmy świadkami nieustannej walki dobra ze złem, ciemności i światła, dnia i nocy, chaosu i porządku, wojny i pokoju, bohatera i złoczyńcy każdego dnia. Niezależnie od wyznania czy narodowości, opowiadano nam historię naszych stałych towarzyszy: anioła siedzącego na naszym prawym ramieniu i demona po lewej, anioł namawia nas do czynienia dobra i rejestruje nasze dobre uczynki. czynić zło i zapisywać nasze złe uczynki. Anioł jest metaforą naszego „superego”, a diabeł „Id” i ciągłej walki między sumieniem a nieświadomością.

Etykiety

Propeller

Etykiety Propeller to kolekcja alkoholi z różnych stron świata, kojarzona tematem podróży lotniczych i podróżnikiem-pilotem jako postacią marki. Cechy każdego rodzaju trunku są wyeksponowane poprzez liczne ilustracje, napisy przypominające odznaki lotnicze oraz szkice służące jako przepisy na koktajle. Wielopłaszczyznowy design uzupełniają różne odcienie kolorowej folii, różne lakiery, wzory i tłoczenia.