Magazyn Design
Magazyn Design
Inteligentny Dyfuzor Zapachowy

Theunique

Inteligentny Dyfuzor Zapachowy Drewno agarowe jest rzadkie i drogie. Jego aromat można uzyskać jedynie poprzez spalanie lub ekstrakcję, używany w pomieszczeniach i dostępny dla niewielu użytkowników. Aby przełamać te ograniczenia, po 3 latach starań, w ramach ponad 60 projektów, 10 prototypów i 200 eksperymentów, stworzono inteligentny dyfuzor zapachowy i naturalne, ręcznie robione tabletki z drewna agarowego. Pokazuje nowy możliwy model biznesowy i wykorzystuje kontekst dla przemysłu drewna agarowego. Użytkownicy mogą po prostu włożyć dyfuzor do samochodu, z łatwością dostosować czas, gęstość i różnorodność aromatu oraz cieszyć się wciągającą aromaterapią, gdziekolwiek się znajdują i kiedy prowadzą.

Automatyczna Sokowirówka

Toromac

Automatyczna Sokowirówka Toromac został specjalnie zaprojektowany ze swoim mocnym wyglądem, aby wprowadzić nowy sposób spożywania świeżo wyciskanego soku pomarańczowego. Stworzony z myślą o maksymalnej ekstrakcji soku, jest przeznaczony dla restauracji, kawiarni i supermarketów, a jego najwyższej jakości konstrukcja zapewnia przyjazne wrażenia, zapewniając smak, zdrowie i higienę. Posiada innowacyjny system, który tnie owoce w pionie i ściska ich połówki za pomocą ciśnienia obrotowego. Oznacza to, że maksymalna wydajność jest osiągana bez ściskania lub dotykania skorupy.

Opona Transformacyjna

T Razr

Opona Transformacyjna W najbliższej przyszłości dynamiczny rozwój transportu elektrycznego jest na wyciągnięcie ręki. Jako producent części samochodowych, Maxxis nieustannie myśli, w jaki sposób może zaprojektować wykonalny inteligentny system, który mógłby uczestniczyć w tym trendzie, a nawet pomóc go przyspieszyć. T Razr to inteligentna opona stworzona z myślą o potrzebach. Wbudowane czujniki aktywnie wykrywają różne warunki jazdy i dostarczają aktywne sygnały do zmiany opony. Powiększone bieżniki rozciągają się i zmieniają powierzchnię styku w odpowiedzi na sygnał, poprawiając w ten sposób właściwości trakcyjne.

Luksusowe Pianino Hybrydowe

Exxeo

Luksusowe Pianino Hybrydowe EXXEO to elegancki fortepian hybrydowy do współczesnych przestrzeni. Jego unikalny kształt uosabia trójwymiarową fuzję fal dźwiękowych. Klienci mogą w pełni dostosować swój fortepian, aby był w harmonii z otoczeniem jako dzieło sztuki dekoracyjnej. To zaawansowane technicznie pianino jest wykonane z egzotycznych materiałów, takich jak włókno węglowe, wysokiej jakości skóra samochodowa i aluminium lotnicze. Zaawansowany system głośników płyty rezonansowej; odtwarza szeroki zakres dynamiki fortepianów poprzez system nagłośnienia 200 W, 9 głośników. Dedykowany, wbudowany akumulator umożliwia pianinie działanie do 20 godzin na jednym ładowaniu.

Kompleks Hotelarski

Serenity Suites

Kompleks Hotelarski Serenity Suites znajduje się w osadzie Nikiti, Sithonia na Chalkidiki w Grecji. Kompleks składa się z trzech jednostek z dwudziestoma apartamentami i basenem. Jednostki budowlane wyznaczają głęboki kształt przestrzennego horyzontu, oferując jednocześnie optymalne widoki na morze. Basen jest rdzeniem pomiędzy zakwaterowaniem a udogodnieniami publicznymi. Kompleks hotelarski stanowi punkt orientacyjny w okolicy, jako ekstrawertyczna muszla o wewnętrznych walorach.

Sterylizator Uv

Sun Waves

Sterylizator Uv SunWaves to sterylizator zdolny do usuwania zarazków, pleśni, bakterii i wirusów w zaledwie 8 sekund. Zaprojektowany, aby rozbić ładunek bakteryjny obecny na powierzchniach takich jak filiżanki do kawy lub spodki. SunWaves został wymyślony z myślą o trudnej sytuacji pandemii COVID-19, aby pomóc Ci cieszyć się gestem, takim jak bezpieczne picie herbaty w kawiarni. Może być używany zarówno w środowisku profesjonalnym, jak i domowym, ponieważ jednym prostym gestem sterylizuje w bardzo krótkim czasie za pomocą światła UV-C, które ma długą żywotność i minimalną konserwację, co również pomaga zmniejszyć ilość zużywanego materiału.