Magazyn Design
Magazyn Design
Zestaw Do Herbaty

Wavy

Zestaw Do Herbaty Zainspirowany trawertynowym tarasem w naturze, Wavy to zestaw do herbaty, który zapewni Ci wyjątkowe doznania związane z herbatą. Innowacyjne uchwyty zostały zaprojektowane tak, aby wygodnie pasowały do Twoich dłoni. Wtulając filiżankę w dłonie, odkryjesz, że rozwija się jak lilia wodna i doprowadzi Cię do chwili wyciszenia.

Fotel

Baralho

Fotel Fotel Baralho ma uderzający współczesny design złożony z czystych form i prostych linii. Wykonany z zagięć i spawów na szczotkowanej płycie aluminiowej, ten fotel wyróżnia się odważnym dopasowaniem, które stanowi wyzwanie dla wytrzymałości materiału. Jest w stanie połączyć w jednym elemencie piękno, lekkość oraz precyzję linii i kątów.

Otwarty System Zastawy Stołowej

Osoro

Otwarty System Zastawy Stołowej Innowacyjny charakter OSORO polega na połączeniu wysokiej jakości zeszklonej porcelany i jej typowej błyszczącej skórki w kolorze kości słoniowej z funkcją odpowiednią do przechowywania żywności w lodówce lub zamrażarce oraz do gotowania w piekarniku parowym lub mikrofalowym. Prosty, modułowy kształt z różnymi elementami można układać w stosy, aby zaoszczędzić miejsce, elastycznie łączyć i zamykać wielokolorową silikonową uszczelką O-Sealer lub O-Connector, dzięki czemu żywność pozostaje w niej dobrze zamknięta. OSORO ma uniwersalne zastosowanie, eliminując potrzebę codziennego życia.

Krany

Electra

Krany Electra nie posiadająca osobnego uchwytu przyciąga każdego swoją elegancją, a elegancki wygląd decyduje o wyjątkowości w kuchni. Wysuwana cyfrowa bateria zlewozmywakowa zapewnia użytkownikom swobodę ruchów w kuchni, oferując jednocześnie opcje dwóch różnych funkcji przepływu. Elektroniczna podkładka na przedniej części urządzenia electra zapewnia dostęp do wszystkich funkcji, gdy spray jest zamontowany w wylewce lub w dłoni za pomocą jednego palca, który możesz kontrolować.

Krany

Electra

Krany Electra uznawana za przedstawiciela zastosowań cyfrowych w branży armatury łączy technologię z designem, aby podkreślić projekty epoki cyfrowej. Baterie bez oddzielnego uchwytu przyciągają wszystkich ze względu na swoją elegancję i elegancki wygląd, które decydują o wyjątkowości w wilgotnym środowisku. Dotykowe przyciski wyświetlacza Electra oferują użytkownikom bardziej ergonomiczne rozwiązanie. „Eco Mind” baterii zapewnia użytkownikowi maksymalną efektywność oszczędzania. Ta funkcja jest szczególnie wartościowa dla przyszłych pokoleń

Ławka Uliczna

Ola

Ławka Uliczna Ta ławka, zaprojektowana zgodnie ze strategiami ekoprojektowania, przenosi meble miejskie na nowy poziom. Równie dobrze w domu w otoczeniu miejskim, jak i naturalnym, płynne linie tworzą różnorodne opcje siedzenia w jednej ławce. Zastosowane materiały to aluminium z recyklingu na podstawę i stal na siedzisko, wybrane ze względu na ich właściwości nadające się do recyklingu i trwałe; ma jasne i odporne wykończenie malowane proszkowo, idealne do użytku na zewnątrz przy każdej pogodzie. Zaprojektowany w Mexico City przez Daniela Olverę, Hiroshi Ikenagę, Alice Pegman i Karime Toscę.