Magazyn Design
Magazyn Design
Uchwyt Noża

Only Right Here

Uchwyt Noża Od XII wieku pierwsze walki byków dokumentowano jako akt lub publiczny spektakl. Dzisiejsze przebudzenie świadomości ludzi jest symptomem ogólnej globalnej oceny, będąc uczestnikami boskiej natury, jesteśmy całością. „Tylko tutaj” symbolizuje nową erę, w której nastąpi wygaśnięcie agresywnych działań, ucieleśnienie tego, co kiedyś było kulturalną ucztą, i wielki ewolucyjny krok na humanistycznym poziomie.

Rosnąca Lampa

BB Little Garden

Rosnąca Lampa Ten projekt proponuje wsparcie tego nowego zastosowania, które zapewnia pełniejsze zmysłowe doznania kulinarne. BB Little Garden to promienna, rosnąca lampa, która pragnie ponownie odwiedzić miejsce aromatycznych roślin w kuchni. To wolumen z wyraźnymi liniami, jak prawdziwy minimalistyczny przedmiot. Elegancki wygląd został specjalnie opracowany, aby dostosować się do różnych środowisk wewnętrznych i nadać szczególny charakter kuchni. BB Little Garden to oprawa dla roślin, czysta linia je powiększa i nie przeszkadza w czytaniu.

Stolik Boczny

una

Stolik Boczny bezproblemowa integracja to esencja stołu una. trzy formy klonu łączą się, tworząc hartowaną powierzchnię ze szkła. produkt intensywnego rozważania materiałów i ich możliwości, wytrzymały, a jednocześnie przewiewny i niesamowicie lekki, una jawi się jako ucieleśnienie równowagi i wdzięku.

Komoda

shark-commode

Komoda Komoda połączona z otwartą półką, a to daje wrażenie ruchu, a dwie części czynią ją bardziej stabilną. Zastosowanie różnych wykończeń powierzchni i różnych kolorów pozwala na tworzenie różnych nastrojów i może być instalowane w różnych wnętrzach. Zamknięta komoda i otwarta półka dają iluzję żywej istoty.

Stół

Minimum

Stół Bardzo lekki i prosty w produkcji i transporcie. Jest to bardzo funkcjonalny projekt, chociaż z zewnątrz jest bardzo lekki i niepowtarzalny. To urządzenie jest w pełni demontowalne, które można zdemontować i zmontować w dowolnym miejscu. Długość można łączyć, ponieważ mogą to być nogi drewniano-metalowe, montowane za pomocą metalowych łączników. Formę i kolor nóg można zmienić w zależności od wymagań.

Szafka

Deco

Szafka Jedna szafka zawieszona nad drugą. Wyjątkowa konstrukcja, dzięki której mebel nie wypełnia przestrzeni, ponieważ skrzynki nie stoją na podłodze, ale są zawieszone. Jest bardzo wygodny w użyciu, ponieważ skrzynki zostały podzielone na grupy, dzięki czemu będzie bardzo wygodny dla użytkownika. Dostępna jest wersja kolorystyczna materiałów.