Magazyn Design
Magazyn Design
Telewizor Led 46 "obsługujący Transmisję Hd

V TV - 46120

Telewizor Led 46 "obsługujący Transmisję Hd Zainspirowany powierzchniami odblaskowymi o wysokim połysku i efektami lustrzanymi. Przednia i tylna pokrywa tylna wykonana jest w technologii wtrysku tworzywa sztucznego. Część środkowa jest wykonana z odlewu z blachy. Stojak podtrzymujący jest specjalnie zaprojektowany z pomalowanym szkłem od tyłu i przezroczystą szyjką z chromowanym pierścieniem. Poziom połysku stosowany na powierzchniach został osiągnięty dzięki specjalnym procesom malowania.

Led Parasol I Duża Latarka Ogrodowa

NI

Led Parasol I Duża Latarka Ogrodowa Zupełnie nowy NI Parasol na nowo definiuje oświetlenie w taki sposób, że może być czymś więcej niż świecącym przedmiotem. Innowacyjnie łącząc parasol i latarkę ogrodową, NI wygląda elegancko, stojąc obok leżaków przy basenie lub w innych miejscach na zewnątrz, od rana do wieczora. Opatentowany OTC (ściemniacz jednoprzyciskowy) z czujnikiem palców umożliwia użytkownikom łatwe dostosowanie do żądanych poziomów oświetlenia 3-kanałowego systemu oświetlenia. NI stosuje również niskonapięciowy sterownik LED 12 V, który wytwarza bardzo mało ciepła, zapewniając energooszczędne zasilanie systemu z ponad 2000 sztuk diod LED o mocy 0,1 W.

Oprawa Oświetleniowa

Yazz

Oprawa Oświetleniowa Yazz to zabawna oprawa oświetleniowa wykonana z giętkich półsztywnych drutów, które pozwalają użytkownikowi wygiąć się w dowolny kształt lub formę, która pasuje do jego nastroju. Jest również wyposażony w dołączone gniazdo, co ułatwia łączenie więcej niż jednej jednostki. Yazz jest również estetyczny, przyjazny dla użytkownika i ekonomiczny. Koncepcja zrodziła się z pomysłu zminimalizowania oświetlenia do jego najbardziej podstawowych elementów, jako ostatecznego wyrażenia piękna bez utraty estetycznego efektu oświetlenia, ponieważ minimalizm przemysłowy jest sztuką samą w sobie.

Stołek

Kagome

Stołek Zaprojektowany przez Shinna Asano z doświadczeniem w projektowaniu graficznym, Sen to 6-elementowa kolekcja stalowych mebli, która zamienia linie 2D w formy 3D. Każdy element, w tym „stołek kagome”, został stworzony przy użyciu linii, które minimalizują nadmiar, wyrażając zarówno formę, jak i funkcjonalność w szeregu zastosowań, inspirowanych unikalnymi źródłami, takimi jak tradycyjne japońskie rzemiosło i wzory. Taboret Kagome jest wykonany z 18 prostokątnych trójkątów, które wspierają się nawzajem, a patrząc z góry tworzy tradycyjny japoński wzór kagome moyou.

Konfigurowalny Komputer

BENT

Konfigurowalny Komputer Zaprojektowany z zasadą masowej personalizacji, lepiej spełniający potrzeby użytkowników w ramach ograniczeń masowej produkcji. Głównym wyzwaniem w tym projekcie było opracowanie projektu, który spełniałby różne potrzeby czterech grup użytkowników w ramach ograniczeń związanych z masową produkcją. Trzy główne elementy dostosowywania są zdefiniowane i wykorzystywane do zróżnicowania produktu dla tych grup użytkowników: 1. udostępnianie ekranu2 . regulacja wysokości ekranu 3. kombinacja klawiatury i kalkulatora. jako rozwiązanie dołączony jest konfigurowalny moduł dodatkowego ekranu, a unikalna kombinacja klawiatury i kalkulatora, którą można dostosować

Lampa

Hitotaba

Lampa Zaprojektowany przez Shinna Asano z doświadczeniem w projektowaniu graficznym, Sen to 6-elementowa kolekcja stalowych mebli, która zamienia linie 2D w formy 3D. Każdy element, w tym „lampa hitotaba”, został stworzony przy użyciu linii, które minimalizują nadmiar, wyrażając zarówno formę, jak i funkcjonalność w szeregu zastosowań, inspirowanych unikalnymi źródłami, takimi jak tradycyjne japońskie rzemiosło i wzory. Lampa Hitotaba jest inspirowana malowniczym widokiem na japońskie krajobrazy, gdzie wiązki słomy ryżowej są zawieszane w dół, aby wyschły po zbiorach.