Magazyn Design
Magazyn Design
Sztućce

Ingrede Set

Sztućce Zestaw sztućców Ingrede został zaprojektowany, aby wyrazić potrzebę perfekcji w życiu codziennym. Zestaw widelca, łyżki i noża łączy się za pomocą magnesów. Sztućce są ustawione pionowo i tworzą harmonię ze stołem. Matematyczne kształty pozwoliły skonstruować jedną płynną formę składającą się z trzech różnych elementów. Takie podejście stwarza nowe możliwości, które można zastosować do wielu różnych produktów, takich jak zastawa stołowa i inne projekty przyborów kuchennych.

Prototyp Mieszkalny

No Footprint House

Prototyp Mieszkalny NFH został opracowany do produkcji seryjnej, w oparciu o większy zestaw prefabrykowanych typów domów mieszkalnych. Pierwszy prototyp zbudowano dla holenderskiej rodziny w południowo-zachodniej Kostaryce. Wybrali konfigurację z dwiema sypialniami ze stalową konstrukcją i wykończeniami z drewna sosnowego, która została wysłana do miejsca docelowego jedną ciężarówką. Budynek został zaprojektowany wokół centralnego rdzenia usługowego w celu optymalizacji wydajności logistycznej w zakresie montażu, konserwacji i użytkowania. Projekt dąży do integralnego zrównoważonego rozwoju pod względem wydajności ekonomicznej, środowiskowej, społecznej i przestrzennej.

Otwieracz Do Listów

Memento

Otwieracz Do Listów Wszystko zaczyna się od wdzięczności. Seria otwieraczy do listów, która odzwierciedla zawody: Memento to nie tylko zestaw narzędzi, ale także seria przedmiotów, które wyrażają wdzięczność i uczucia użytkownika. Dzięki semantyce produktu i prostym obrazom różnych zawodów, projekty i unikalne sposoby wykorzystania każdego elementu Memento dają użytkownikowi różne serdeczne doświadczenia.

Fotel

Osker

Fotel Osker od razu zaprasza Cię do odpoczynku i relaksu. Fotel ten ma bardzo wyrazisty i zakrzywiony design, który zapewnia charakterystyczne cechy, takie jak doskonale wykonane drewniane stolarki, skórzane podłokietniki i amortyzacja. Mnogość detali oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów: skóry i litego drewna gwarantuje nowoczesny i ponadczasowy design.

Meble Umywalkowe

Eva

Meble Umywalkowe Projektant zainspirował się minimalistycznym projektem i zastosowaniem go jako cichej, ale orzeźwiającej funkcji w łazience. Wyłonił się z badań form architektonicznych i prostej objętości geometrycznej. Zagłębienie może być potencjalnie elementem definiującym różne przestrzenie wokół i jednocześnie punktem centralnym przestrzeni. Jest bardzo łatwy w użyciu, czysty i trwały. Istnieje kilka odmian, w tym wolnostojąca, siedząca i ścienna, a także pojedyncza lub podwójna umywalka. Różnice w kolorze (kolory RAL) pomogą zintegrować projekt z przestrzenią.

Lampa Stołowa

Oplamp

Lampa Stołowa Oplamp składa się z ceramicznego korpusu i solidnej drewnianej podstawy, na której umieszczono źródło światła LED. Dzięki swojemu kształtowi, uzyskanemu poprzez połączenie trzech stożków, korpus Oplamp można obracać do trzech charakterystycznych pozycji, które tworzą różne rodzaje światła: wysoka lampa stołowa ze światłem ambientowym, niska lampa stołowa ze światłem ambientowym lub dwa światła ambientowe. Każda konfiguracja stożków lampy pozwala przynajmniej jednej wiązce światła na naturalną interakcję z otoczeniem architektonicznym. Oplamp został zaprojektowany i wykonany ręcznie we Włoszech.