Magazyn Design
Magazyn Design
Automatyczny Terminal Imigracyjny

CVision MBAS 1

Automatyczny Terminal Imigracyjny MBAS 1 został zaprojektowany, aby przeciwstawić się naturze produktów zabezpieczających i zminimalizować zastraszanie i strach zarówno przed aspektami technologicznymi, jak i psychologicznymi. Projekt wydaje się przyjazny dzięki czystym liniom, które płynnie łączą się ze skanera na ekran. Głos i wizualizacje na ekranie prowadzą początkujących użytkowników krok po kroku przez proces imigracyjny. Podkładkę do skanowania odcisków palców można odłączyć, aby ułatwić konserwację lub szybką wymianę. MBAS 1 to wyjątkowy produkt, który ma na celu zmianę sposobu, w jaki przekraczamy granice, umożliwiając interakcję w wielu językach i przyjazną, niedyskryminującą obsługę.

Blok Noża

a-maze

Blok Noża Projekt bloku noża w labiryncie ma na celu jednakowe stymulowanie naszych zmysłów umysłowych i wizualnych. Sposób, w jaki przechowuje i organizuje noże, jest wyjątkowo inspirowany grą z dzieciństwa, którą wszyscy znamy. Idealnie łącząc ze sobą estetykę i funkcjonalność, labirynt spełnia swoje zadanie, a co ważniejsze buduje z nami więź, która budzi ciekawość i zabawę. Czysty w swojej formie labirynt pozwala rozkoszować się prostotą, która robi znacznie więcej za mniej. Z tego powodu labirynt tworzy autentyczną innowację produktu z niezapomnianymi wrażeniami użytkownika i dopasowanym wyglądem.

Żyrandol

Bridal Veil

Żyrandol Ta sztuka - obiekt artystyczny z włączonymi światłami. Przestronny pokój ze stropem o złożonym profilu, przypominającym chmury cumulus. Żyrandol wpasowuje się w przestrzeń, płynnie przechodząc od przedniej ściany do sufitu. Kryształowo-białe listki emalii w połączeniu z elastycznym wygięciem cienkich rurek tworzą obraz latającego welonu nad światem. Obfitość światła i złocistego blasku latających ptaków daje poczucie przestronności i radości.

Lampa

the Light in the Bubble

Lampa Światło w bańce to nowoczesna żarówka na pamiątkę żarówki Edisona ze starego żarnika. To ledowe źródło światła umieszczone wewnątrz pleksiglasu, wycięte laserem w kształcie żarówki. Żarówka jest przezroczysta, ale po włączeniu światła widać żarnik i kształt żarówki. Może służyć jako lampa wisząca lub jako zamiennik tradycyjnej żarówki.

Lampa Wisząca

Spin

Lampa Wisząca Spin, zaprojektowana przez Rubena Saldana, to podwieszana lampa LED do oświetlenia akcentującego. Minimalistyczny wyraz podstawowych linii, zaokrąglona geometria i kształt nadają Spinowi piękny i harmonijny design. Jego korpus, w całości wykonany z aluminium, zapewnia lekkość i spójność, jednocześnie działając jako radiator. Jego płaska podstawa sufitowa i ultracienki tensor wywołują wrażenie unoszenia się w powietrzu. Dostępny w kolorze czarnym i białym, Spin to idealna oprawa oświetleniowa do umieszczenia w barach, ladach, gablotach ...

Lampa Typu Downlight

Sky

Lampa Typu Downlight Lekka oprawa, która wydaje się unosić. Cienki i lekki dysk zainstalowany kilka centymetrów pod sufitem. Taka jest koncepcja projektowa firmy Sky. Sky tworzy efekt wizualny, który sprawia, że oprawa wydaje się być zawieszona w odległości 5 cm od sufitu, nadając tej oprawie osobisty i odmienny styl. Ze względu na wysoką wydajność Sky nadaje się do oświetlania z wysokich sufitów. Jednak jego czysty i czysty design pozwala uważać go za świetną opcję do oświetlania wszelkiego rodzaju projektów wnętrz, które chcą przekazać minimalny dotyk. Wreszcie projekt i wydajność razem.