Magazyn Design
Magazyn Design
Szkoła Międzynarodowa

Gearing

Szkoła Międzynarodowa Konceptualny kształt koła International School of Debrecen symbolizuje ochronę, jedność i wspólnotę. Różne funkcje wyglądają jak połączone koła zębate, pawilony na sznurku ułożonym na łuku. Fragmentacja przestrzeni tworzy różnorodne obszary społeczności między klasami. Nowatorskie doświadczenie kosmiczne i stała obecność natury pomagają uczniom w kreatywnym myśleniu i manifestowaniu swoich pomysłów. Ścieżki prowadzące do zewnętrznych ogrodów edukacyjnych i lasu uzupełniają koncepcję koła, tworząc ekscytujące przejście między środowiskiem zabudowanym a naturalnym.

Prywatna Rezydencja

House L019

Prywatna Rezydencja W całym domu zastosowano prostą, ale wyszukaną koncepcję materiałową i kolorystyczną. Białe ściany, drewniane dębowe podłogi i lokalny wapień do łazienek i kominów. Precyzyjnie wykonane detale tworzą atmosferę delikatnego luksusu. Dokładnie skomponowane widoki decydują o swobodnej pływającej przestrzeni życiowej w kształcie litery L.

Biuro

Studio Atelier11

Biuro Budynek został oparty na „trójkącie” z najsilniejszym wizualnym obrazem pierwotnej formy geometrycznej. Jeśli spojrzysz w dół z wysokiego miejsca, zobaczysz w sumie pięć różnych trójkątów. Połączenie trójkątów o różnych rozmiarach oznacza, że „człowiek” i „natura” odgrywają rolę jako miejsce, w którym się spotykają.

Dom Mieszkalny

Tei

Dom Mieszkalny Doceniono fakt, że wygodne życie po przejściu na emeryturę, które pozwala w pełni wykorzystać teren na zboczu wzgórza, jest realizowane poprzez stały projekt w zwykły sposób. Spożywać bogate środowisko. Ale tym razem nie jest to architektura willi, ale mieszkania osobiste. Potem najpierw zaczęliśmy tworzyć strukturę, na podstawie której jest w stanie wygodnie spędzić zwykłe życie, bez nieracjonalności całego planu.

Wewnętrzne Części Wspólne

Highpark Suites

Wewnętrzne Części Wspólne Obszary wspólne Highpark Suites odkrywają płynną integrację miejskiego stylu życia pokolenia Y z ekologicznym życiem, biznesem, wypoczynkiem i społecznością. Począwszy od holi z efektownym wow, po rzeźbiarskie podniebne korty, sale funkcyjne i modne sale konferencyjne, te strefy rekreacyjne są przeznaczone dla mieszkańców do wykorzystania jako przedłużenie ich domów. Zainspirowany płynnym życiem na zewnątrz w pomieszczeniach, elastycznością, interaktywnymi chwilami i paletą miejskich kolorów i tekstur, MIL Design przesunął granice, aby stworzyć wyjątkową, zrównoważoną i holistyczną społeczność, w której każda przestrzeń ma na uwadze mieszkańców i środowisko tropikalne.

Księgarnia, Galeria Handlowa

Jiuwu Culture City , Shenyang

Księgarnia, Galeria Handlowa Zadaniem Jato Design było przekształcenie tradycyjnej księgarni w dynamiczną, wielofunkcyjną przestrzeń - aby była nie tylko centrum handlowym, ale także kulturalnym centrum wydarzeń inspirowanych książkami i nie tylko. Centrum to przestrzeń „bohatera”, w której goście przenoszą się do jaśniejszego, wykończonego drewnem otoczenia, wzbogaconego o dramatyczne projekty. Kokony przypominające latarnie zwisają z sufitu, a klatki schodowe służą jako pomieszczenia ogólnodostępne, które zachęcają odwiedzających do pozostania i czytania podczas siedzenia na schodach.