Magazyn Design
Magazyn Design
Sztuka Publiczna

Flow With The Sprit Of Water

Sztuka Publiczna Często środowiska społeczności są skażone wewnętrznymi i wewnętrznymi dysonansami ich mieszkańców, co skutkuje widocznym i niewidzialnym chaosem w otoczeniu. Nieświadomy efekt tego zaburzenia polega na tym, że mieszkańcy popadają w niepokój. To nawykowe i cykliczne pobudzenie wpływa na ciało, umysł i ducha. Rzeźby prowadzą, pielęgnują, oczyszczają i wzmacniają pozytywne „chi” przestrzeni, koncentrując się na przyjemnych i spokojnych efektach. Wraz z subtelną zmianą otoczenia, opinia publiczna jest kierowana w kierunku równowagi między rzeczywistością wewnętrzną i zewnętrzną.

Projektowanie Marki

Queen

Projektowanie Marki Rozbudowany projekt oparty jest na koncepcji hetmana i szachownicy. Dzięki dwóm kolorom, czarnym i złotym, projekt ma oddać poczucie wysokiej klasy i przekształcić wizualny obraz. Oprócz metalowych i złotych linii zastosowanych w samym produkcie, element sceny jest skonstruowany tak, aby wywołać wojenne wrażenie szachów, a my wykorzystujemy koordynację oświetlenia scenicznego, aby stworzyć dym i światło wojny.

Rzeźba

Atgbeyond

Rzeźba Xi'an znajduje się na początku Wielkiego Jedwabnego Szlaku. W twórczym procesie badawczym sztuki łączą nowoczesność marki hotelu Xi'an W, wyjątkową historię i kulturę Xi'an oraz wspaniałe historie artystyczne z czasów dynastii Tang. Pop połączony ze sztuką graffiti stał się wyrazem artystycznym hotelu W, który wywarł ogromny wpływ.

Yong An Harbour Rebranding

Hak Hi Kong

Yong An Harbour Rebranding We wniosku wykorzystano trzy koncepcje przebudowy systemu CI dla portu rybackiego Yong-An. Pierwszym jest nowe logo stworzone z określonego materiału wizualnego wyodrębnionego z kulturowych cech społeczności Hakka. Następnym krokiem jest ponowne zbadanie wrażeń z rozrywki, a następnie stworzenie dwóch postaci maskotek reprezentujących i pozwól im pojawić się w nowych atrakcjach, aby oprowadzić turystę do portu. Wreszcie zaplanowanie dziewięciu miejsc w środku, otoczenie rozrywkami i pyszną kuchnią.

Projektowanie Wystaw

Tape Art

Projektowanie Wystaw W 2019 roku Taipei zaiskrzyło wizualne połączenie linii, fragmentów kolorów i fluorescencji. Była to wystawa Tape That Art zorganizowana przez FunDesign.tv i Tape That Collective. Różnorodne projekty z niezwykłymi pomysłami i technikami zostały zaprezentowane w 8 instalacjach na taśmie i pokazały ponad 40 obrazów na taśmie wraz z filmami z pracy artystów w przeszłości. Dodali również wspaniałe dźwięki i światło, aby wydarzenie stało się wciągającym środowiskiem artystycznym, a zastosowane materiały obejmowały taśmy tkaninowe, taśmy klejące, taśmy papierowe, opowieści opakowaniowe, taśmy plastikowe i folie.

Salon Fryzjerski

Vibrant

Salon Fryzjerski Przechwytując esencję botanicznego obrazu, w całej alejce powstał podniebny ogród, który od razu zaprasza gości do wygrzewania się, odsuwając się od tłumu, witając ich od wejścia. Zaglądając dalej w przestrzeń, zwężony układ rozciąga się w górę ze szczegółowymi złotymi poprawkami. Metafory botaniczne wciąż są wibrując w całym pomieszczeniu, zastępując zgiełk dochodzący z ulic, i tutaj staje się tajemniczym ogrodem.