Magazyn Design
Magazyn Design
Centrum Sprzedaży

Yango Poly Kuliang Hill

Centrum Sprzedaży Ten projekt ma na celu zbadanie, jak zapewnić zachwycające doświadczenie idyllicznego życia na przedmieściach, które napędza ludzi do dobrego życia i prowadzi ich do orientalnego, poetyckiego mieszkania. Projektant wykorzystuje nowoczesną i prostą umiejętność projektowania przy użyciu naturalnych i prostych materiałów. Koncentrując się na duchu i zaniedbując formę, projekt łączy elementy krajobrazu zen i kultury herbacianej, miłosne uczucia rybaków, olejno-papierowy parasol. Poprzez dopracowanie detali równoważy funkcjonalność i estetykę oraz nadaje życiu artystyczny charakter.

Willa

Tranquil Dwelling

Willa Projekt wykorzystuje techniki projektowania, w których zachodzi równowaga formalna, jako elementy aix, aby przekazać orientalną koncepcję artystyczną. Przyjmuje elementy bambusa, orchidei, śliwy i krajobrazu. Prosty ekran jest utworzony przez rozszerzenie bambusa poprzez odjęcie betonowej formy i zatrzymuje się tam, gdzie powinien się zatrzymać. Rozplanowanie salonu i jadalni od góry do dołu wyznacza ograniczenie przestrzeni i uosabia orientalną perspektywę przestrzenną, która jest rzadka i mozaikowa. Wokół tematu prostego życia i lekkiego podróżowania, Ruchome linie są wyraźne, jest to nowa próba dla środowiska zamieszkania ludzi.

Branding Salonu Kosmetycznego

Silk Royalty

Branding Salonu Kosmetycznego Celem procesu brandingu jest umieszczenie marki w kategorii high-end poprzez spojrzenie i odczucie dostosowania się do światowych trendów w makijażu i pielęgnacji skóry. Elegancki w swoim wnętrzu i na zewnątrz, oferujący klientom luksusowy wypoczynek, w którym mogą się zrelaksować, pozostawiając odnowiony. Pomyślne przekazanie doświadczenia konsumentom zostało włączone w proces projektowania. Dlatego powstał Alharir Salon, który wyraża kobiecość, elementy wizualne, bogate kolory i tekstury z dbałością o drobne szczegóły, aby dodać więcej pewności siebie i komfortu.

Inteligentny Młyn Kuchenny

FinaMill

Inteligentny Młyn Kuchenny FinaMill to potężny młynek kuchenny z wymiennymi i wielokrotnymi zasobnikami przypraw. FinaMill to łatwy sposób na podniesienie poziomu gotowania dzięki odważnemu smakowi świeżo zmielonych przypraw. Po prostu napełnij kapsułki wielokrotnego użytku suszonymi przyprawami lub ziołami, zatrzaśnij saszetkę i zmiel dokładnie taką ilość przypraw, jakiej potrzebujesz, naciskając przycisk. Wymień kapsułki przypraw kilkoma kliknięciami i gotuj dalej. To jedyny młynek do wszystkich Twoich przypraw.

Mieszkanie

Nishisando Terrace

Mieszkanie To kondominium składające się z 4 mniejszych trzypiętrowych domów stojących w pobliżu śródmieścia. Krata cedrowa otaczająca na zewnątrz budynku chroni prywatność i zapobiega ograniczającej degradacji bryły budynku pod wpływem bezpośredniego światła słonecznego. Nawet przy prostym planie kwadratu, spiralnej konstrukcji 3D wykonanej przez połączenie prywatnego ogrodu na różnych poziomach, każde pomieszczenie i korytarz schodowy prowadzą do maksymalnej pojemności tego budynku. Zmiana elewacji z desek cedrowych i kontrolowane proporcje może pozwolić temu budynkowi pozostać organicznym i wtopić się w chwilowe zmiany w mieście.

Rodzinne Centrum Handlowe

Funlife Plaza

Rodzinne Centrum Handlowe Funlife Plaza to rodzinne centrum handlowe zapewniające dzieciom czas wolny i edukację. Ma na celu stworzenie korytarza dla samochodów wyścigowych, w którym dzieci mogą jeździć samochodami podczas zakupów przez rodziców, domku na drzewie dla dzieci, które pilnują i bawią się w środku, sufitu „lego” z ukrytą nazwą centrum handlowego, który pobudzi wyobraźnię dzieci. Proste białe tło w kolorze czerwonym, żółtym i niebieskim, pozwól dzieciom rysować i pokolorować je na ścianach, podłogach i toalecie!