Magazyn Design
Magazyn Design
Koncepcja Szezlonga

Dhyan

Koncepcja Szezlonga Koncepcja salonu Dyhan łączy w sobie nowoczesny design z tradycyjnymi wschodnimi pomysłami i zasadami wewnętrznego spokoju poprzez połączenie z naturą. Wykorzystując Lingam jako inspirację formą oraz drzewo Bodhi i ogrody japońskie jako podstawę modułów koncepcji, Dhyan (sanskryt: medytacja) przekształca wschodnie filozofie w różnorodne konfiguracje, pozwalając użytkownikowi wybrać swoją ścieżkę do zen / relaksu. Tryb wodny otacza użytkownika wodospadem i oczkiem wodnym, natomiast tryb ogrodowy otacza użytkownika zielenią. Tryb standardowy zawiera obszary magazynowe pod platformą, która pełni rolę półki.

Jednostki Mieszkalne

The Square

Jednostki Mieszkalne Ideą projektu było zbadanie relacji architektonicznych między różnymi kształtami, które są komponowane razem w celu stworzenia ruchomych jednostek. Projekt składa się z 6 jednostek, z których każdy to 2 kontenery transportowe przymocowane do siebie nawzajem, tworząc masę w kształcie litery L. Te jednostki w kształcie litery L są zamocowane w zachodzących na siebie pozycjach, tworząc Puste i Solidne, aby dać wrażenie ruchu i zapewnić wystarczającą ilość światła dziennego i dobrą wentylację środowisko. Głównym założeniem projektowym było stworzenie małego domku dla tych, którzy nocują na ulicach bez domu i schronienia.

Podcast

News app

Podcast News to aplikacja do przeprowadzania wywiadów z informacjami audio. Jest inspirowany płaską konstrukcją Apple iOS z ilustracjami ilustrującymi bloki informacyjne. Wizualnie tło ma elektryczny niebieski kolor, co ma na celu wyróżnienie bloków. Jest bardzo mało elementów graficznych, których celem jest uczynienie aplikacji łatwą w obsłudze bez rozpraszania użytkownika lub jego utraty.

Kontrola Dostępu Do Rozpoznawania Twarzy 3D

Ezalor

Kontrola Dostępu Do Rozpoznawania Twarzy 3D Poznaj system kontroli dostępu do wielu czujników i kamer, Ezalor. Algorytmy i obliczenia lokalne są zaprojektowane z myślą o prywatności. Technologia przeciwdziałania spoofingowi na poziomie finansowym zapobiega stosowaniu fałszywych masek na twarz. Miękkie odblaskowe oświetlenie zapewnia komfort. Użytkownicy w mgnieniu oka mają łatwy dostęp do ulubionych miejsc. Jego uwierzytelnianie bezdotykowe zapewnia higienę.

Restauracja Chińska

Ben Ran

Restauracja Chińska Ben Ran to artystycznie harmonijna chińska restauracja, która znajduje się w luksusowym hotelu Vangohh Eminent w Malezji. Projektant wykorzystuje introwertyczne i zwięzłe techniki stylu orientalnego, aby stworzyć prawdziwy smak, kulturę i duszę restauracji. Jest to symbol klarowności umysłu, porzucenia bogatych i osiągnięcia naturalnego i prostego powrotu do pierwotnego umysłu. Wnętrze jest naturalne i nieskomplikowane. Wykorzystując starożytną koncepcję również synchroniczność z nazwą restauracji Ben Ran, co oznacza oryginalność i naturę. Restauracja około 4088 stóp kwadratowych.

Opakowanie Dla Koreańskiej Zdrowej Żywności

Darin

Opakowanie Dla Koreańskiej Zdrowej Żywności Darin został zaprojektowany, aby uwolnić współczesnych ludzi od niechęci do tradycyjnych koreańskich produktów ze zdrową żywnością w społeczeństwie zmęczenia, oferując prostą, graficzną przejrzystość w dostarczaniu paczek dla wrażliwości współczesnych ludzi, w przeciwieństwie do nie zaprojektowanych obrazów, które były używane przez tradycyjne koreańskie sklepy ze zdrową żywnością . Wszystkie projekty wykonane są z motywów krążenia, wizualizując cel, jakim jest zapewnienie witalności i zdrowia zmęczonym po dwudziestce i trzydziestce.