Magazyn Design
Magazyn Design
Rozkładany Stół

Lido

Rozkładany Stół Lido składa się do małego prostokątnego pudełka. Po złożeniu służy jako schowek na drobne przedmioty. Jeśli podniosą boczne talerze, z pudełka wystają wspólne nogi, a Lido zamienia się w stolik do herbaty lub małe biurko. Podobnie, jeśli całkowicie rozłożą boczne płyty po obu stronach, przekształca się w duży stół, którego górna płyta ma szerokość 75 cm. Ten stół może być używany jako stół jadalny, szczególnie w Korei i Japonii, gdzie siedzenie na podłodze podczas posiłku jest powszechną kulturą.

Rezydencja Weekendowa

Cliff House

Rezydencja Weekendowa To chata rybacka z widokiem na góry, nad brzegiem Heaven River (po japońsku „Tenkawa”). Wykonany ze zbrojonego betonu kształt to prosta rura o długości sześciu metrów. Przydrożny koniec tuby ma przeciwwagę i jest zakotwiony głęboko w ziemi, dzięki czemu wystaje poziomo z brzegu i zwisa nad wodą. Projekt jest prosty, wnętrze jest przestronne, a pokład nad rzeką jest otwarty na niebo, góry i rzekę. Zbudowany poniżej poziomu jezdni widoczny jest tylko dach kabiny od strony jezdni, dzięki czemu konstrukcja nie zasłania widoku.

Opakowanie Prezentowe Na Ciasta

Marais

Opakowanie Prezentowe Na Ciasta Opakowanie prezentowe na ciasta (finansista). Na zdjęciu pudełko wielkości 15 ciastek (dwie oktawy). Zwykle pudełka na prezenty po prostu starannie układają wszystkie ciasta. Jednak ich pudełka z indywidualnie zapakowanymi ciastami są inne. obniżyli koszty, skupiając się tylko na jednym projekcie, a wykorzystując wszystkie sześć powierzchni, byli w stanie odtworzyć każdy typ klawiatury. Korzystając z tego projektu, mogą stworzyć dowolny rozmiar klawiatury, od małych klawiatur po pełne 88-klawiszowe fortepiany, a nawet większe. Na przykład na jedną oktawę 13 klawiszy używają 8 ciast. A fortepian z 88 klawiszami byłby pudełkiem prezentowym zawierającym 52 ciastka.

Tożsamość Marki

SioZEN

Tożsamość Marki Siozen wprowadza nowy rewolucyjny system higieny wysokiego poziomu, który w wyjątkowy sposób przekształca powierzchnie kosmiczne, ręce i powietrze w potężny system ochrony przed zanieczyszczeniami mikrobiologicznymi / toksycznymi. Współczesne metody budowy świetnie nadają się do zapewnienia nam lepszej efektywności energetycznej i komfortu, ale ma to swoją cenę. Ciasniejsze i wolne od przeciągów budynki przyczyniają się do gromadzenia się niezliczonych zanieczyszczeń. Nawet jeśli system wentylacji budynku jest odpowiednio zaprojektowany i dobrze utrzymany, zanieczyszczenie pomieszczeń pozostaje poważnym problemem. Potrzebne są nowe podejścia.

Opakowanie

The Fruits Toilet Paper

Opakowanie Wiele firm i sklepów w całej Japonii daje klientom rolkę papieru toaletowego jako nowatorski prezent, aby okazać wdzięczność. Owocowy papier toaletowy został zaprojektowany, aby zachwycać klientów swoim uroczym stylem, idealnym na takie okazje. Do wyboru są 4 wzory: Kiwi, Truskawka, Arbuz i Pomarańcza. Od czasu ogłoszenia projektu i wprowadzenia produktu do sprzedaży, został on wprowadzony w ponad 50 mediach, w tym w stacjach telewizyjnych, magazynach i na stronach internetowych, w 23 miastach w 19 krajach.

Wieża Wspinaczkowa

Wisdom Path

Wieża Wspinaczkowa Niedziałająca wieża ciśnień została zdecydowana przez kierownictwo Warsztatu na przebudowę na ściankę wspinaczkową. Najwyższy punkt wokół niego jest dobrze widoczny poza Warsztatem. Ma malowniczy widok na jezioro Senezh, teren warsztatu i las sosnowy dookoła. Po ukończeniu studiów studenci uczestniczą w uroczystej wspinaczce na sam szczyt wieży będącej punktem obserwacyjnym. Spiralny ruch wokół wieży jest symbolem procesu zdobywania doświadczenia. A najwyższy punkt jest symbolem doświadczenia życiowego, które ostatecznie przekształca się w kamień mądrości.