Magazyn Design
Magazyn Design
Autonomiczny Robot Mobilny

Pharmy

Autonomiczny Robot Mobilny Autonomiczny robot nawigacyjny dla logistyki szpitalnej. Jest to system usług produktowych służący do wykonywania bezpiecznych i wydajnych dostaw, zmniejszający ryzyko zachorowania pracowników służby zdrowia, powstrzymujący choroby pandemiczne między personelem szpitala a pacjentami (COVID-19 lub H1N1). Konstrukcja pomaga obsługiwać dostawy szpitalne z łatwym dostępem i bezpieczeństwem, wykorzystując nieskomplikowaną interakcję z użytkownikiem dzięki przyjaznej technologii. Zrobotyzowane jednostki mają możliwość samodzielnego przemieszczania się do środowiska wewnętrznego i mają zsynchronizowany przepływ z podobnymi jednostkami, umożliwiając zespołową pracę robotów.

Mieszkalne

Shkrub

Mieszkalne Dom Krzewów pojawił się z miłości i z miłości - kochająca się para z trójką dzieci. DNA domu obejmuje strukturyzujące zasady estetyczne, które znajdują inspirację w ukraińskiej historii i kulturze inspirowanej japońską mądrością. Element ziemi jako materiału daje się odczuć w konstrukcyjnych aspektach domu, takich jak oryginalny dach pokryty strzechą oraz w pięknych i gęstych glinianych ścianach. Pomysł oddania hołdu jako miejsca założenia, można wyczuć w całym domu, jak delikatna nić prowadząca.

Inteligentny Dyfuzor Zapachowy

Theunique

Inteligentny Dyfuzor Zapachowy Drewno agarowe jest rzadkie i drogie. Jego aromat można uzyskać jedynie poprzez spalanie lub ekstrakcję, używany w pomieszczeniach i dostępny dla niewielu użytkowników. Aby przełamać te ograniczenia, po 3 latach starań, w ramach ponad 60 projektów, 10 prototypów i 200 eksperymentów, stworzono inteligentny dyfuzor zapachowy i naturalne, ręcznie robione tabletki z drewna agarowego. Pokazuje nowy możliwy model biznesowy i wykorzystuje kontekst dla przemysłu drewna agarowego. Użytkownicy mogą po prostu włożyć dyfuzor do samochodu, z łatwością dostosować czas, gęstość i różnorodność aromatu oraz cieszyć się wciągającą aromaterapią, gdziekolwiek się znajdują i kiedy prowadzą.

Klimatyzator

Midea Sensia HW

Klimatyzator Midea Sensia promuje jakość życia i innowacyjny sposób eksponowania przedmiotu dekoracji. Oprócz wydajności przepływu powietrza i ciszy prezentuje innowacyjny panel dotykowy, który daje dostęp do funkcji oraz kolorów i intensywności oświetlenia. Koloroterapia wspomagająca proces antystresowy, promująca innowacyjne produkty w obu kierunkach, dobre samopoczucie i estetykę. Oprócz odmiennej estetyki, jego kształty integrują wnętrze domu z elegancją i stylem, doceniając dom poprzez światło pośrednie.

Biurko

Duoo

Biurko Biurko Duoo to chęć wyrażenia charakteru poprzez minimalizm form. Jego cienkie poziome linie i ustawione pod kątem metalowe nóżki tworzą mocny obraz. Górna półka pozwala na umieszczenie papeterii tak, aby nie przeszkadzała podczas pracy. Ukryta na powierzchni tacka do podłączania urządzeń zachowuje czystą estetykę. Blat wykonany z naturalnej okleiny niesie ciepło naturalnej struktury drewna. Biurko zachowuje nienaganną równowagę, dzięki harmonijnie dobranym materiałom, funkcjonalności i praktyczności połączonej z estetyką regularnych i surowych form.

Domowa Maszyna Do Makaronu

Hidro Mamma Mia

Domowa Maszyna Do Makaronu Hidro Mama Mia to społeczno-kulturowe ratunek dzięki włoskiej gastronomii. Niezwykle łatwy w użyciu, lekki i kompaktowy, łatwy do przechowywania i transportu. Umożliwia bezpieczną wysoką produktywność, zapewniając rodzinie przyjemne doznania kulinarne w codziennym życiu i interakcji z przyjaciółmi. Silnik jest całkowicie zintegrowany z zespołem przekładni, oferując moc, solidność i bezpieczeństwo użytkowania, zapewniając również łatwe czyszczenie i wsparcie. Tnie ciasto o różnej grubości, umożliwiając przygotowanie różnorodnych potraw: makaronów, klusek, lasagne, pieczywa, ciasta, pizzy i innych.