Magazyn Design
Magazyn Design
Rozrywka

Free Estonian

Rozrywka W tym wyjątkowym dziele Olga Raag wykorzystała estońskie gazety z roku, w którym samochód został pierwotnie wyprodukowany w 1973 roku. Żółte gazety w Bibliotece Narodowej zostały sfotografowane, wyczyszczone, poprawione i zredagowane w celu wykorzystania w projekcie. Efekt końcowy został wydrukowany na specjalnym materiale używanym w samochodach, który utrzymuje się przez 12 lat, a jego zastosowanie zajęło 24 godziny. Free Estonian to samochód, który przykuwa uwagę, otaczając ludzi pozytywną energią i nostalgicznymi, dziecięcymi emocjami. Zaprasza do ciekawości i zaangażowania wszystkich.

Akcesoria Kuchenne

KITCHEN TRAIN

Akcesoria Kuchenne Używanie różnych stylów przyrządów kuchennych tworzy nieporządne środowisko gotowania, a także irytuje wizualnie. Mówiąc w skrócie, starałem się stworzyć jednolity zestaw tych popularnych akcesoriów kuchennych, powszechnie stosowanych we wszystkich domach. Projekt ten był inspirowany wyłącznie kreatywnością. „Zjednoczona forma” i „Przyjemny wygląd” to dwie cechy charakterystyczne. Co więcej, zostanie doceniony przez rynek ze względu na swój innowacyjny wygląd. Będzie to szansa dla producenta i klienta na zakup 6 przyborów w jednym opakowaniu.

Automatyczny Terminal Imigracyjny

CVision MBAS 2

Automatyczny Terminal Imigracyjny MBAS 2 został zaprojektowany, aby przeciwstawić się naturze produktów zabezpieczających i zminimalizować zastraszanie i strach zarówno przed aspektami technologicznymi, jak i psychologicznymi. Jego projekt na nowo interpretuje znane elementy komputera domowego, aby zapewnić przyjazny dla użytkownika wygląd mieszkańcom obszarów wiejskich wokół granicy Tajlandii. Głos i wizualizacje na ekranie prowadzą użytkowników, którzy są nowicjuszami, krok po kroku przez proces. Dwukolorowy odcień podkładki odcisków palców wyraźnie wskazuje strefy skanowania. MBAS 2 to wyjątkowy produkt, który ma na celu zmianę sposobu, w jaki przekraczamy granice, umożliwiając obsługę wielu języków i przyjazną, niedyskryminującą obsługę.

Showroom

From The Future

Showroom Showroom: W salonie prezentowane są buty treningowe i sprzęt sportowy, które zostały wykonane w technologii wtrysku. Miejsce wygląda jak wykonane metodą tłoczenia wtryskowego. W metodzie produkcji tego miejsca, meble jakby były łączone z wyprodukowanymi w formie wtryskowej w celu wytworzenia całości. Grube ślady szycia, które na suficie zmiękczają całą technologiczną wizualność.

Krzesło

SERENAD

Krzesło Szanuję wszelkiego rodzaju krzesła. Moim zdaniem jednym z najważniejszych, klasycznych i wyjątkowych elementów wystroju wnętrz jest krzesło. Pomysł na krzesło Serenad pochodzi od łabędzia na wodzie, który obrócił się i schował twarz między skrzydłami. Być może lśniąca i gładka powierzchnia krzesła Serenad o innym i specjalnym designie została stworzona tylko dla bardzo wyjątkowych i wyjątkowych miejsc.

Fotel

The Monroe Chair

Fotel Uderzająca elegancja, prostota pomysłu, wygoda, zaprojektowana z myślą o trwałości. Krzesło Monroe to próba drastycznego uproszczenia procesu produkcyjnego związanego z wykonaniem fotela. Wykorzystuje potencjał technologii CNC do wielokrotnego wycinania płaskiego elementu z MDF, elementy te są następnie rozmieszczane wokół centralnej osi, aby uformować skomplikowany zakrzywiony fotel. Tylna noga stopniowo przekształca się w oparcie, a podłokietnik w przednią nogę, tworząc wyrazistą estetykę całkowicie zdefiniowaną przez prostotę procesu produkcyjnego.