Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt Biura

Sberbank

Projekt Biura Złożoność tego projektu polegała na zaprojektowaniu zwinnego miejsca pracy o ogromnych rozmiarach w bardzo ograniczonych ramach czasowych oraz na utrzymaniu fizycznych i emocjonalnych potrzeb użytkowników biurowych w centrum projektu. Wraz z nowym projektem biura Sberbank postawił pierwsze kroki w kierunku unowocześnienia koncepcji miejsca pracy. Nowy projekt biura umożliwia pracownikom wykonywanie zadań w najbardziej odpowiednim środowisku pracy i tworzy zupełnie nową tożsamość architektoniczną dla wiodącej instytucji finansowej w Rosji i Europie Wschodniej.

Biuro

HB Reavis London

Biuro Zaprojektowana zgodnie ze standardem IWBI WELL Building Standard, siedziba HB Reavis UK ma na celu promowanie pracy opartej na projektach, która zachęca do niszczenia działów i sprawia, że praca w różnych zespołach jest prostsza i bardziej dostępna. Zgodnie ze standardem WELL Building Standard projekt miejsca pracy ma również na celu uwzględnienie problemów zdrowotnych związanych z nowoczesnymi biurami, takich jak brak mobilności, złe oświetlenie, słaba jakość powietrza, ograniczony wybór żywności i stres.

Dom Wczasowy

Chapel on the Hill

Dom Wczasowy Po ponad 40 latach zrujnowanej kaplicy metodystów w północnej Anglii została przekształcona w dom wakacyjny z własnym wyżywieniem dla 7 osób. Architekci zachowali pierwotne cechy - wysokie gotyckie okna i główną salę kongregacyjną - przekształcając kaplicę w harmonijną i wygodną przestrzeń wypełnioną światłem dziennym. Ten XIX-wieczny budynek położony jest w wiejskiej okolicy w Anglii i oferuje panoramiczne widoki na wzgórza i piękną okolicę.

Biuro

Blossom

Biuro Choć jest to przestrzeń biurowa, to wykorzystuje odważne połączenie różnych materiałów, a zielona struktura nasadzeń daje poczucie perspektywy w ciągu dnia. Projektant zapewnia tylko przestrzeń, a witalność przestrzeni nadal zależy od właściciela, wykorzystując siłę natury i niepowtarzalny styl projektanta! Biuro nie jest już pojedynczą funkcją, projekt jest bardziej zróżnicowany, a przestrzeń zostanie wykorzystana w dużej i otwartej przestrzeni, aby stworzyć różne możliwości między ludźmi i otoczeniem.

Biuro

Dunyue

Biuro W trakcie rozmowy projektanci pozwolili na zaprojektowanie nie tylko przestrzennego podziału wnętrza, ale także połączenia miasta / przestrzeni / ludzi tak, aby stonowane otoczenie i przestrzeń nie kolidowały w mieście, dzień to ukryta fasada na ulicy, noc. Wtedy staje się szklanym lightboxem w mieście.

Projekt Opakowania

Milk Baobab Baby Skin Care

Projekt Opakowania Inspiruje się mlekiem, głównym składnikiem. Unikalna konstrukcja pojemnika typu opakowanie na mleko odzwierciedla cechy produktu i jest zaprojektowana tak, aby była znana nawet początkującym konsumentom. Dodatkowo materiał wykonany z polietylenu (PE) i gumy (EVA) oraz miękkie właściwości pastelowego koloru podkreślają, że jest to łagodny produkt dla dzieci o słabej skórze. Okrągły kształt naniesiony na narożnik dla bezpieczeństwa mamy i dziecka.