Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło

Haleiwa

Krzesło Haleiwa wplata ekologiczne rattany w zamaszyste krzywe i rzuca wyraźną sylwetkę. Naturalne materiały są hołdem dla rzemieślniczej tradycji Filipin, przerobionej na dzisiejsze czasy. W połączeniu lub jako element wyrazu, wszechstronność projektu sprawia, że krzesło dostosowuje się do różnych stylów. Tworząc równowagę między formą a funkcją, wdziękiem i siłą, architekturą i designem, Haleiwa jest tak samo wygodna, jak piękna.

Rebranding Firmy

Astra Make-up

Rebranding Firmy Siła marki tkwi nie tylko w jej zdolnościach i wizji, ale także w komunikacji. Łatwy w użyciu katalog pełen mocnych zdjęć produktowych; zorientowana na konsumenta i atrakcyjna strona internetowa, która zapewnia usługi on-line i przegląd produktów marki. Opracowaliśmy również język wizualny w przedstawianiu sensacji marki z modowym stylem fotografii i linią świeżej komunikacji w mediach społecznościowych, nawiązując dialog między firmą a konsumentem.

Krój Pisma

Monk Font

Krój Pisma Monk szuka równowagi między otwartością i czytelnością humanistycznych bezszeryfowych liter i bardziej uregulowanym charakterem kwadratu bezszeryfowego. Chociaż pierwotnie zaprojektowany jako czcionka łacińska, wcześnie zdecydowano, że potrzebuje szerszego dialogu, aby uwzględnić wersję arabską. Zarówno łacina, jak i arabski przedstawiają nam to samo uzasadnienie i ideę wspólnej geometrii. Siła równoległego procesu projektowania umożliwia obu językom zrównoważoną harmonię i wdzięk. Zarówno arabski, jak i łaciński współpracują ze sobą bezproblemowo, mając wspólne liczniki, grubość łodygi i zakrzywione kształty.

Lampa Robocza

Pluto

Lampa Robocza Pluton skupia się mocno na stylu. Jego kompaktowy, aerodynamiczny cylinder jest otoczony eleganckim uchwytem umieszczonym nad kątową podstawą statywu, co ułatwia precyzyjne ustawianie dzięki miękkiemu, ale skupionemu światłu. Jego forma została zainspirowana teleskopami, ale zamiast tego stara się skupić na Ziemi zamiast gwiazd. Wykonany w technologii druku 3D z tworzyw sztucznych na bazie kukurydzy, jest wyjątkowy nie tylko ze względu na zastosowanie drukarek 3D w sposób przemysłowy, ale także przyjazny dla środowiska.

Opakowanie

Winetime Seafood

Opakowanie Projekt opakowania dla serii Winetime Seafood powinien pokazywać świeżość i niezawodność produktu, korzystnie odróżniać go od konkurencji, być harmonijny i zrozumiały. Zastosowane kolory (niebieski, biały i pomarańczowy) tworzą kontrast, podkreślają ważne elementy i odzwierciedlają pozycjonowanie marki. Opracowana pojedyncza, unikalna koncepcja odróżnia serię od innych producentów. Strategia informacji wizualnej pozwoliła na identyfikację różnorodności produktowej serii, a wykorzystanie ilustracji zamiast zdjęć uatrakcyjniło opakowanie.

Lampa

Mobius

Lampa Pierścień Mobius jest inspiracją przy projektowaniu lamp Mobius. Jeden pasek lampy może mieć dwie powierzchnie cieniowe (tj. Powierzchnię dwustronną), awers i rewers, co pozwoli zaspokoić całościowe zapotrzebowanie na oświetlenie. Jej wyjątkowy i prosty kształt zawiera tajemnicze matematyczne piękno. W związku z tym do życia domowego zostanie przywrócone bardziej rytmiczne piękno.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.