Magazyn Design
Magazyn Design
Klub Dla Dzieci

Meland

Klub Dla Dzieci Cały projekt dopełnił doskonałego wyrazu tematu wewnętrznego placu zabaw rodzic-dziecko, wykazując wysoki stopień kompletności i spójności w narracji opływowej i przestrzennej. Subtelny projekt linii łączy różne obszary funkcjonalne i uświadamia racjonalność przepływów odwiedzających. Narracja przestrzeni z kolei łączy różne przestrzenie poprzez pełną fabułę i prowadzi konsumentów do wspaniałej podróży interakcji rodzic-dziecko.

Mieszkanie

Home in Picture

Mieszkanie Projekt to przestrzeń życiowa stworzona dla czteroosobowej rodziny z dwójką dzieci. Atmosfera krainy marzeń stworzona przez projekt domu pochodzi nie tylko z baśniowego świata stworzonego z myślą o dzieciach, ale także z futurystycznego zmysłu i duchowego szoku, jakie niesie ze sobą wyzwanie, jakim jest tradycyjne wyposażenie domu. Projektant nie będąc związany sztywnymi metodami i wzorami, zdezintegrował tradycyjną logikę i zaprezentował nową interpretację stylu życia.

Projekt Wnętrz Mieszkalnych

Inside Out

Projekt Wnętrz Mieszkalnych Architekt architektoniczny pierwszy niezależny projekt wnętrz, wybierając mieszankę mebli japońskich i nordyckich, aby stworzyć wygodną i przyjemną atmosferę. W całym mieszkaniu stosuje się głównie drewno i tkaniny, przy minimalnej ilości opraw oświetleniowych. Koncepcja & bdquo; Inside Out & rdquo; drewniane pudełko ujawnione z połączonym drewnianym wejściem i korytarzem, otwarte na salon jako `` wewnątrz '' prezentacja książek i dzieł sztuki, z salami jako „Na zewnątrz” kieszeń przestrzeni pełniących funkcje życiowe.

Renowacja Starego Zamku

Timeless

Renowacja Starego Zamku Właściciel kupił Crawfordton House w Szkocji w kwietniu 2013 r., Starając się przywrócić oryginalny smak starożytnej szkockiej szlachty i zgodny z nowoczesnym życiem. Charakterystyka i historyczne złoża starożytnego zamku zachowały oryginalny smak. Estetyka designu i kultura regionalna różnych wieków zderzają się z artystycznymi iskrami w tej samej przestrzeni.

Zdjęcia Na Okładkę Magazynu

TimeFlies

Zdjęcia Na Okładkę Magazynu Główną ideą było wyróżnienie się z masy tradycyjnych magazynów klienckich. Przede wszystkim dzięki niezwykłej okładce. Przednia okładka magazynu TimeFlies dla linii lotniczych Nordica przedstawia współczesny estoński design, a tytuł magazynu na okładce każdego numeru jest napisany odręcznie przez autora prezentowanej pracy. Nowoczesny i minimalistyczny design okładek magazynów przekazuje bez dodatkowych słów kreatywność nowej linii lotniczej, atrakcyjność estońskiego charakteru i sukces młodych estońskich projektantów.

Zlew

Thalia

Zlew Umywalka wyglądająca jak pączek gotowy do zakwitnięcia i wypełnienia: jest tak kwitnąca, że została wykonana z umiejętnego połączenia litego drewna modrzewiowego i tekowego, esencji w górnej części, a drugiej w dolnej. Mocne i bezpieczne połączenie, zapewniające wyjątkową elegancję i ożywioną kolorystykę z radosnym przeplataniem się słojów o zawsze różnych odcieniach, które tworzą niepowtarzalne umywalki. Piękno tego obiektu charakteryzuje się asymetrią i harmonią poprzez spotkanie różnych kształtów i esencji drzewnej.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.