Magazyn Design
Magazyn Design
Sklep Flagowy

Zhuyeqing Green Tea

Sklep Flagowy Picie herbaty wymaga zarówno sprzyjającego otoczenia, jak i dobrego nastroju. Projektantka przedstawia motyw chmury i góry na zasadzie odręcznego malowania tuszem, a na zamkniętej ograniczonej przestrzeni rozsypuje parę pięknych chińskich pejzaży. Poprzez spersonalizowane nośniki funkcyjne projektant stworzył dla konsumentów wrażenia zmysłowe, które mają ogromny wpływ zmysłowy.

Hotel

Park Zoo

Hotel Bez wątpienia jest to hotel o tematyce zwierzęcej. Jednak projektanci nie stworzyli po prostu serii uroczych i wdzięcznych instalacji w kształcie zwierząt, aby przyciągnąć wielką uwagę na niezwykle konkurencyjnym rynku. Natchnąc przestrzeń głęboką miłością do zwierząt, projektanci przekształcili hotel w wystawę sztuki, na której klienci mogą obserwować i odczuwać rzeczywistą sytuację, w jakiej znajdują się obecnie zagrożone zwierzęta.

Pływające Spa

Hungarosauna

Pływające Spa Ważnym aspektem inwestycji jest harmonogram, trwałość i możliwość rozbudowy. Adaptacja do nieoczekiwanych sytuacji ekonomicznych. Dotyczy to również architektury krajobrazu i elementów architektonicznych. Komora parowa z wodą leczniczą, woda zdrojowa zdatna do picia oraz basen pływający na tafli jeziora zapewniają nową jakość sauny, którą można spotkać tylko w Hungarosaunie. Budynek ma belkę łączącą klejoną krzyżowo z drewnianą ramą słupową. W jednorodny sposób podobny do drewna posąg jest pokryty od wewnątrz i na zewnątrz drewnianymi powierzchniami, takimi jak pień drzewa.

Park Rodzinny

Hangzhou Neobio

Park Rodzinny Bazując na oryginalnym układzie centrum handlowego, Hangzhou Neobio Family Park został podzielony na cztery główne obszary funkcjonalne, z których każdy zawiera wiele przestrzeni na akcesoria. W takim podziale uwzględniono grupy wiekowe, zainteresowania i zachowania dzieci, łącząc jednocześnie funkcje rozrywkowe, edukacyjne i wypoczynkowe podczas zajęć rodzic-dziecko. Rozsądna komunikacja w przestrzeni sprawia, że jest to kompleksowy park rodzinny integrujący działania rozrywkowo-edukacyjne.

Klub Pływacki

Loong

Klub Pływacki Połączenie biznesu zorientowanego na usługi z nowymi formami biznesowymi to trend. Projektant eksperymentalnie integruje funkcje pomocnicze projektu z głównym biznesem, ponownie optymalizuje główne funkcje treningu sportowego rodzic-dziecko i buduje projekt w kompleksową przestrzeń do pływania i edukacji sportowej, integrującą rozrywkę i wypoczynek.

Etykieta Wina

Guapos

Etykieta Wina Projekt ma na celu połączenie nowoczesnego designu i nordyckich tendencji w sztuce, ukazując kraj pochodzenia wina. Każde cięcie krawędzi reprezentuje wysokość, na której rośnie każda winnica, oraz kolor odmiany winorośli. Kiedy wszystkie butelki są ustawione w jednej linii, tworzy kształty krajobrazów północnej Portugalii, regionu, w którym rodzi się to wino.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.