Magazyn Design
Magazyn Design
Rzeźba

Atgbeyond

Rzeźba Xi'an znajduje się na początku Wielkiego Jedwabnego Szlaku. W twórczym procesie badawczym sztuki łączą nowoczesność marki hotelu Xi'an W, wyjątkową historię i kulturę Xi'an oraz wspaniałe historie artystyczne z czasów dynastii Tang. Pop połączony ze sztuką graffiti stał się wyrazem artystycznym hotelu W, który wywarł ogromny wpływ.

Yong An Harbour Rebranding

Hak Hi Kong

Yong An Harbour Rebranding We wniosku wykorzystano trzy koncepcje przebudowy systemu CI dla portu rybackiego Yong-An. Pierwszym jest nowe logo stworzone z określonego materiału wizualnego wyodrębnionego z kulturowych cech społeczności Hakka. Następnym krokiem jest ponowne zbadanie wrażeń z rozrywki, a następnie stworzenie dwóch postaci maskotek reprezentujących i pozwól im pojawić się w nowych atrakcjach, aby oprowadzić turystę do portu. Wreszcie zaplanowanie dziewięciu miejsc w środku, otoczenie rozrywkami i pyszną kuchnią.

Projektowanie Wystaw

Tape Art

Projektowanie Wystaw W 2019 roku Taipei zaiskrzyło wizualne połączenie linii, fragmentów kolorów i fluorescencji. Była to wystawa Tape That Art zorganizowana przez FunDesign.tv i Tape That Collective. Różnorodne projekty z niezwykłymi pomysłami i technikami zostały zaprezentowane w 8 instalacjach na taśmie i pokazały ponad 40 obrazów na taśmie wraz z filmami z pracy artystów w przeszłości. Dodali również wspaniałe dźwięki i światło, aby wydarzenie stało się wciągającym środowiskiem artystycznym, a zastosowane materiały obejmowały taśmy tkaninowe, taśmy klejące, taśmy papierowe, opowieści opakowaniowe, taśmy plastikowe i folie.

Salon Fryzjerski

Vibrant

Salon Fryzjerski Przechwytując esencję botanicznego obrazu, w całej alejce powstał podniebny ogród, który od razu zaprasza gości do wygrzewania się, odsuwając się od tłumu, witając ich od wejścia. Zaglądając dalej w przestrzeń, zwężony układ rozciąga się w górę ze szczegółowymi złotymi poprawkami. Metafory botaniczne wciąż są wibrując w całym pomieszczeniu, zastępując zgiełk dochodzący z ulic, i tutaj staje się tajemniczym ogrodem.

Rezydencja Prywatna

City Point

Rezydencja Prywatna Projektantka inspirowała się miejskim krajobrazem. Sceneria gorączkowej przestrzeni miejskiej została w ten sposób „rozszerzona” na przestrzeń życiową, którą charakteryzował projekt Metropolitan. Ciemne kolory zostały podkreślone światłem, aby stworzyć wspaniałe efekty wizualne i atmosferę. Przyjmując mozaikę, obrazy i grafiki cyfrowe na wieżowcach, wprowadzono do wnętrza wrażenie nowoczesnego miasta. Projektant położył duży nacisk na planowanie przestrzenne, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności. W rezultacie powstał stylowy i luksusowy dom, który był wystarczająco przestronny, aby pomieścić 7 osób.

Sztuka Instalacji

Inorganic Mineral

Sztuka Instalacji Zainspirowany głębokimi uczuciami do natury i doświadczeniem jako architekt, Lee Chi skupia się na tworzeniu unikalnych instalacji botanicznych. Zastanawiając się nad naturą sztuki i badając techniki twórcze, Lee przekształca wydarzenia życiowe w sformalizowane dzieła sztuki. Tematem tej serii prac jest zbadanie natury materiałów i sposobów ich rekonstrukcji poprzez system estetyczny i nową perspektywę. Lee uważa również, że zmiana definicji i rekonstrukcja roślin i innych sztucznych materiałów może sprawić, że naturalny krajobraz będzie miał emocjonalny wpływ na ludzi.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.