Magazyn Design
Magazyn Design
Wózek Inwalidzki

Ancer Dynamic

Wózek Inwalidzki Ancer, jako odleżyna zapobiegająca powstawaniu wózka inwalidzkiego, stawia nie tylko na płynność jego ruchów, ale także komfort pacjenta, zwłaszcza tych, którzy korzystają z niego przez dłuższy czas. Innowacyjny projekt wraz z dynamiczną poduszką powietrzną wbudowaną w siedzisko i obrotową rączką odróżnia go od zwykłego wózka inwalidzkiego. Dzięki dużym wysiłkom projekt wózka inwalidzkiego został ukończony i okazał się skuteczny w zapobieganiu odleżynom. Rozwiązanie i zasady projektowania opierają się na wynikach zebranych od użytkowników wózków inwalidzkich, co prowadzi do autentycznego doświadczenia użytkownika.

Animacja 3D

Alignment to Air

Animacja 3D Jeśli chodzi o animację kreatywnego listu, Jin zaczął od alfabetu A. A jeśli chodzi o etap koncepcyjny, starał się dostrzec bardziej żywiołowe nastroje odzwierciedlające jego filozofię, która jest dość aktywna, ale jednocześnie organizująca. Po drodze wymyślił sprzeczne słowa, które całkowicie reprezentowały jego pomysł w pewnym sensie, takim jak wyrównanie do powietrza, które jest tytułem tego projektu. Mając to na uwadze, animacja przedstawia bardziej precyzyjne i delikatne momenty na pierwszym słowie. Z drugiej strony kończy się to raczej elastyczną i luźną atmosferą, która zamanifestuje ostatnią literę.

Projektowanie Stron Internetowych I Ux

Si Me Quiero

Projektowanie Stron Internetowych I Ux Witryna Sí, Me Quiero to przestrzeń, która pomaga być sobą. Aby zrealizować projekt, należało przeprowadzić wywiady i zbadać kontekst społeczny i kulturowy kobiet; jej projekcja w społeczeństwie i na siebie. Stwierdzono, że sieć będzie towarzyszeniem i będzie prowadzona z podejściem pomagającym kochać siebie. W projekcie odbija się prostota neutralnymi tonami i kontrastami czerwieni, aby zwrócić uwagę na określone działania, kolory marki książki wydanej przez klienta. Inspiracją była sztuka konstruktywizmu.

Projekt Etykiety Na Wino

314 Pi

Projekt Etykiety Na Wino Eksperymentowanie z degustacją wina to niekończący się proces prowadzący do nowych ścieżek i rozbieżnych aromatów. Nieskończona sekwencja pi, liczba niewymierna z niekończącymi się miejscami dziesiętnymi bez znajomości ostatniego z nich była inspiracją dla nazwy tych win bez siarczynów. Projekt ma na celu zwrócenie uwagi na cechy serii 3,14 win, zamiast ukrywać je wśród zdjęć lub grafik. Zgodnie z minimalistycznym i prostym podejściem, etykieta przedstawia tylko rzeczywiste cechy tych win naturalnych, które można zaobserwować w notatniku Enologa.

Aktywizacja Energetyczna Kładek

Solar Skywalks

Aktywizacja Energetyczna Kładek Metropolie świata - takie jak Pekin - mają dużą liczbę kładek dla pieszych przecinających ruchliwe arterie komunikacyjne. Często są nieatrakcyjne, co obniża ogólne wrażenie miejskie. Pomysł projektantów, aby pokryć kładki estetycznymi modułami fotowoltaicznymi wytwarzającymi energię i przekształcić je w atrakcyjne miejsca w mieście, jest nie tylko zrównoważony, ale tworzy rzeźbiarską różnorodność, która przyciąga wzrok w pejzażu miejskim. Stacje ładowania samochodów elektrycznych lub rowerów elektrycznych pod kładkami wykorzystują energię słoneczną bezpośrednio na miejscu.

Książka

ZhuZi Art

Książka W Nanjing Zhuzi Art Museum ukazuje się seria wydań książek poświęconych zebranym dziełom tradycyjnej chińskiej kaligrafii i malarstwa. Dzięki swojej długiej historii i eleganckiej technice tradycyjne chińskie obrazy i kaligrafia są cenione ze względu na ich wysoce artystyczny i praktyczny urok. Przy projektowaniu kolekcji wykorzystano abstrakcyjne kształty, kolory i linie, aby stworzyć spójną zmysłowość i podkreślić puste miejsce w szkicu. To, co bez wysiłku pokrywa się z artystami w tradycyjnych stylach malarstwa i kaligrafii.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.