Magazyn Design
Magazyn Design
Architektura Mieszana

Shan Shui Plaza

Architektura Mieszana Zlokalizowany w historycznym mieście Xi'an, pomiędzy centrum biznesowym a rzeką TaoHuaTan, projekt ma na celu nie tylko połączenie przeszłości z teraźniejszością, ale także miasta i przyrody. Zainspirowany chińską opowieścią o wiosennym kwiecie brzoskwini, projekt oferuje rajskie miejsce do życia i pracy, zapewniając bliski kontakt z naturą. W kulturze chińskiej filozofia wody górskiej (Shan Shui) ma zasadnicze znaczenie dla relacji między człowiekiem a naturą, dlatego wykorzystując wodny krajobraz tego miejsca, projekt oferuje przestrzenie odzwierciedlające filozofię Shan Shui w mieście.

Identyfikacja Wizualna

film festival

Identyfikacja Wizualna „Kino, ahoy” to hasło drugiej edycji Europejskiego Festiwalu Filmowego na Kubie. Jest to część koncepcji projektowej skupionej na podróżach jako sposobie łączenia kultur. Projekt przywodzi na myśl podróż statku wycieczkowego podróżującego z Europy do Hawany wypełnionej filmami. Projekt zaproszeń i biletów na festiwal został zainspirowany paszportami i kartami pokładowymi, z których korzystają dziś podróżnicy na całym świecie. Idea podróżowania po filmach zachęca publiczność do otwartości i ciekawości wymiany kulturalnej.

Lampa

Little Kong

Lampa Little Kong to seria nastrojowych lamp, która zawiera filozofię orientalną. Estetyka orientalna przywiązuje dużą wagę do relacji między wirtualnym a rzeczywistym, pełnym i pustym. Subtelne ukrycie diod LED w metalowym słupie zapewnia nie tylko pustość i czystość klosza, ale także wyróżnia Kong na tle innych lamp. Projektanci odkryli wykonalne rzemiosło po ponad 30-krotnych eksperymentach, aby idealnie zaprezentować światło i różnorodną fakturę, co umożliwia niesamowite wrażenia świetlne. Baza obsługuje ładowanie bezprzewodowe i posiada port USB. Można go włączyć lub wyłączyć po prostu machając rękami.

Przekąski

Have Fun Duck Gift Box

Przekąski Pudełko upominkowe "Have Fun Duck" to specjalne pudełko prezentowe dla młodych ludzi. Zainspirowany zabawkami, grami i filmami w stylu pikseli projekt przedstawia „miasto jedzenia” dla młodych ludzi z interesującymi i szczegółowymi ilustracjami. Obraz IP zostanie wkomponowany w ulice miasta, a młodzi ludzie uwielbiają sport, muzykę, hip-hop i inne formy rozrywki. Przeżyj zabawne gry sportowe, ciesząc się jedzeniem, wyrażaj młody, zabawny i szczęśliwy styl życia.

Opakowanie Żywnościowe

Kuniichi

Opakowanie Żywnościowe Tradycyjna japońska konserwowana żywność Tsukudani nie jest dobrze znana na świecie. Duszona potrawa na bazie sosu sojowego, będąca połączeniem różnych owoców morza i lądowych składników. Nowe opakowanie zawiera dziewięć etykiet zaprojektowanych w celu unowocześnienia tradycyjnych japońskich wzorów i wyrażenia właściwości składników. Nowe logo marki zostało zaprojektowane z myślą o kontynuacji tej tradycji przez następne 100 lat.

Miód

Ecological Journey Gift Box

Miód Projekt pudełka upominkowego z miodem jest inspirowany „ekologiczną podróżą” Shennongjia z obfitością dzikich roślin i dobrym naturalnym środowiskiem ekologicznym. Twórczym motywem projektu jest ochrona lokalnego środowiska ekologicznego. Projekt wykorzystuje tradycyjną chińską sztukę wycinaną z papieru i sztukę lalek cieni, aby pokazać lokalną naturalną ekologię oraz pięć rzadkich i zagrożonych zwierząt chronionych pierwszej klasy. Na materiał opakowaniowy użyto szorstkiej trawy i papieru drzewnego, który reprezentuje pojęcie ochrony przyrody i środowiska. Zewnętrzne pudełko może służyć jako wyjątkowe pudełko do ponownego wykorzystania.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.