Magazyn Design
Magazyn Design
Sklep Perfumeryjny

Nostalgia

Sklep Perfumeryjny Inspiracją dla tego projektu były industrialne krajobrazy lat 1960-1970. Metalowe konstrukcje wykonane ze stali walcowanej na gorąco tworzą realistyczną intonację antyutopii. Zardzewiały profilowany arkusz starego ogrodzenia stwarza atmosferę pełnej swobody wypowiedzi. Otwarta komunikacja techniczna, wytarty tynk i granitowe blaty dodają wnętrzu industrialnego szyku lat sześćdziesiątych.

Projektowanie Wnętrz Pensjonatu

Barn by a River

Projektowanie Wnętrz Pensjonatu Projekt „Stodoła nad rzeką” wychodzi naprzeciw wyzwaniu kreowania przestrzeni zamieszkałej w oparciu o zaangażowanie ekologiczne i proponuje konkretne lokalne rozwiązanie problemu przenikania się architektury i krajobrazu. Tradycyjny archetyp domu nawiązuje do ascezy jego form. Cedrowe dachówki i zielone ściany łupkowe ukrywają budynek w trawie i krzakach stworzonego przez człowieka krajobrazu. Za szklaną ścianą widać skaliste brzegi rzeki.

Oświetlenie

Thorn

Oświetlenie Wierząc, że możliwe jest wyhodowanie i zróżnicowanie form organicznych w przyrodzie bez naruszania ich struktury i ekspresji przez zbieg okoliczności, a ludzie mają instynktowne powinowactwo do form naturalnych, Yılmaz Dogan powiedział, że projektując Thorn chciał odzwierciedlić wzrost formami, które naśladuj naturę bez ograniczeń wymiarów w oświetleniu. Cierń, który jest źródłem inspiracji dla naturalnej gałęzi Ciernia; rośnie w przypadkowej strukturze i tworzy naturalne, spełnia różne potrzeby i nie ma ograniczeń wielkości jako dobry projekt oświetlenia.

Sala Modlitewna

Water Mosque

Sala Modlitewna Dzięki wrażliwej realizacji na miejscu budynek staje się kontynuacją morza dzięki podniesionej platformie służącej jako sala modlitewna, która rozszerza się w nieskończoność. Formacje płynne nawiązują do ruchu morza w celu połączenia Meczetu z otoczeniem. Budynek wyróżnia się, odzwierciedlając charakter swojej funkcji, i fizycznie manifestuje filozofię architektury Bliskiego Wschodu w nowoczesny sposób. Powstała w ten sposób obudowa tworzy zarówno ikoniczny dodatek do panoramy, jak i odrodzenie typologii zrealizowanej w nowoczesnym języku projektowania.

Stół

Patchwork

Stół Yılmaz Dogan, który zaczynał od pomysłu, że różne materiały przemysłowe mogą być używane razem na tacy stołowej, powiedział, że zaprojektował elastyczność twojego biurka, dzięki czemu możesz wprowadzać zmiany, aby dostosować się do różnych trendów w dowolnym momencie. Dzięki całkowicie łamliwemu projektowi Patchwork to dynamiczny projekt, który można łatwo dostosować do różnych przestrzeni, takich jak stoły do jadalni i spotkań.

Urządzenie Do Oczyszczania Wody

Waterfall Towers

Urządzenie Do Oczyszczania Wody Budynek wykracza poza lokalizację, przekształcając sztuczne miejsce, które staje się częścią jednolitego środowiska naturalnego. Granicę między miastem a przyrodą określa i wzmacnia obecność tamy. Każda forma wiąże się z inną, odzwierciedlając symbiotyczne systemy porządkowania natury. W szczególności w konkretnej koncepcji fuzja krajobrazu i architektury odbywa się przy wykorzystaniu przepływu wody jako elementu funkcjonalnego, a następnie organizacyjnego.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.