Magazyn Design
Magazyn Design
Komplet Naszyjnik I Kolczyki

Ocean Waves

Komplet Naszyjnik I Kolczyki Naszyjnik z falami oceanu to piękna ozdoba współczesnej biżuterii. Podstawową inspiracją projektu jest ocean. Jego ogrom, witalność i czystość to kluczowe elementy naszyjnika. Projektant zastosował dobrą równowagę między błękitem i bielą, aby przedstawić wizję rozbryzgujących się fal oceanu. Jest wykonany ręcznie z 18-karatowego białego złota i wysadzany diamentami i niebieskim szafirem. Naszyjnik jest dość duży, ale delikatny. Został zaprojektowany tak, aby pasował do wszystkich form stylizacji, ale bardziej nadaje się do łączenia z dekoltem, aby nie nachodził na siebie.

Wystawa

City Details

Wystawa Prezentacja rozwiązań projektowych dla elementów hardscape City Details odbyła się od 3 do 5 października 2019 roku w Moskwie. Na powierzchni 15 000 metrów kwadratowych zaprezentowano zaawansowane koncepcje elementów hardscape, boisk sportowych i placów zabaw, rozwiązań oświetleniowych oraz funkcjonalnych obiektów sztuki miejskiej. W nowatorskim rozwiązaniu zorganizowano przestrzeń wystawienniczą, na której zamiast równych rzędów stoisk wystawienniczych zbudowano działającą miniaturę miasta ze wszystkimi szczegółowymi elementami, takimi jak: plac miejski, ulice, ogród publiczny.

Atrium

Sberbank Headquarters

Atrium Szwajcarskie biuro architektoniczne Evolution Design we współpracy z rosyjskim studiem architektonicznym T + T architects zaprojektowało przestronne wielofunkcyjne atrium w nowej siedzibie firmy Sberbank w Moskwie. Zalane światłem dziennym atrium mieści różnorodne przestrzenie coworkingowe i kawiarnię, a zawieszona sala konferencyjna w kształcie rombu jest centralnym punktem wewnętrznego dziedzińca. Lustrzane odbicia, przeszklona elewacja wewnętrzna oraz wykorzystanie roślin dodają poczucia przestronności i ciągłości.

Projekt Biura

Puls

Projekt Biura Niemiecka firma inżynieryjna Puls przeniosła się do nowej siedziby i wykorzystała tę okazję do wizualizacji i stymulowania nowej kultury współpracy w firmie. Nowy projekt biura jest motorem zmian kulturowych, a zespoły zgłaszają znaczny wzrost komunikacji wewnętrznej, szczególnie między działami badań i rozwoju a innymi działami. Firma odnotowała również wzrost liczby spontanicznych nieformalnych spotkań, które są jednym z kluczowych wskaźników sukcesu w dziedzinie badań i rozwoju.

Budynek Mieszkalny

Flexhouse

Budynek Mieszkalny Flexhouse to dom jednorodzinny nad Jeziorem Zuryskim w Szwajcarii. Zbudowany na wymagającej trójkątnej działce, wciśniętej między linię kolejową a lokalną drogę dojazdową, Flexhouse jest wynikiem przezwyciężenia wielu wyzwań architektonicznych: restrykcyjne odległości graniczne i kubatura budynku, trójkątny kształt działki, ograniczenia miejscowe. Powstały budynek z szerokimi szklanymi ścianami i białą fasadą przypominającą wstęgę jest tak lekki i mobilny z wyglądu, że przypomina futurystyczny statek, który przypłynął z jeziora i znalazł naturalne miejsce do dokowania.

6280.ch Coworking Hub

Novex Coworking

6280.ch Coworking Hub Położone wśród gór i jezior w malowniczej Centralnej Szwajcarii, coworkingowy hub 6280.ch jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na elastyczne i dostępne miejsca pracy na obszarach wiejskich Szwajcarii. Oferuje lokalnym freelancerom i małym firmom współczesną przestrzeń do pracy z wnętrzami, które czerpią inspirację z bukolicznej scenerii i oddają hołd jego przemysłowej przeszłości, jednocześnie mocno oddając charakter życia zawodowego XXI wieku.