Magazyn Design
Magazyn Design
Publiczne Krzesło Ogrodowe

Para

Publiczne Krzesło Ogrodowe Para to zestaw publicznych krzeseł ogrodowych zaprojektowanych w celu zapewnienia ograniczonej elastyczności na zewnątrz. Zestaw krzeseł, który ma wyjątkowo symetryczną formę i całkowicie odbiega od nieodłącznej wizualnej równowagi konwencjonalnego projektu krzeseł Zainspirowany prostym kształtem huśtawki, ten zestaw krzeseł ogrodowych jest odważny, nowoczesny i zachęca do interakcji. Oba z ciężkim dnem, Para A obsługuje obrót o 360 wokół podstawy, a Para B obsługuje obrót w obu kierunkach.

Stół

Grid

Stół The Grid to stół zaprojektowany z systemu kratowego inspirowanego tradycyjną chińską architekturą, w której rodzaj drewnianej konstrukcji o nazwie Dougong (Dou Gong) jest używany w różnych częściach budynku. Dzięki zastosowaniu tradycyjnej, drewnianej konstrukcji, montaż stołu to również proces poznawania konstrukcji i przeżywania historii. Konstrukcja nośna (Dou Gong) jest wykonana z modułowych części, które można łatwo zdemontować w celu przechowywania.

Seria Mebli

Sama

Seria Mebli Sama to autentyczna seria mebli, która dzięki minimalistycznym, praktycznym formom i mocnemu efektowi wizualnemu zapewnia funkcjonalność, doznania emocjonalne i wyjątkowość. Inspiracja kulturowa zaczerpnięta z poezji wirujących kostiumów noszonych podczas ceremonii Sama jest reinterpretowana w jej projekcie poprzez grę geometrii stożkowej i technik gięcia metalu. Rzeźbiarska postawa serii łączy się z prostotą materiałów, form i technik produkcji, aby zaoferować funkcjonalność i korzyści estetyczne. Rezultatem jest nowoczesna seria mebli zapewniająca charakterystyczny akcent w pomieszczeniach mieszkalnych.

Pierścionek

Dancing Pearls

Pierścionek Tańczące perły wśród szumu fal morza, to efekt inspiracji oceanem i perełkami i jest to pierścionek z modelu 3D. Ten pierścionek został zaprojektowany z połączenia złotych i kolorowych pereł ze specjalną strukturą, aby wprowadzić ruch pereł między szumiącymi falami oceanu. Średnica rury została dobrana w dobrym rozmiarze, co sprawia, że konstrukcja jest wystarczająco solidna, aby model można było wyprodukować.

Legowisko Dla Kota

Catzz

Legowisko Dla Kota Projektując legowisko dla kota Catzz, inspirację czerpaliśmy z potrzeb kotów i właścicieli, a także potrzeby połączenia funkcjonalności, prostoty i piękna. Obserwując koty, ich unikalne geometryczne cechy zainspirowały czystą i rozpoznawalną formę. Niektóre charakterystyczne wzorce zachowań (np. Ruchy uszu) zostały włączone do doświadczenia kota. Mając na uwadze właścicieli, celem było również stworzenie mebla, który mogliby dostosować i dumnie wyeksponować. Ponadto ważne było zapewnienie łatwej konserwacji. Wszystko to umożliwia elegancki, geometryczny projekt i modułowa konstrukcja.

Klub Rekreacyjny

Central Yosemite

Klub Rekreacyjny Wróć do prostoty życia, słońca wpadającego przez okno, światła i cienia krzyżują się. Aby lepiej oddać naturalny smak w całej przestrzeni, wykorzystaj w pełni logiczny projekt, prosty i stylowy, humanistyczny komfort, podkreśl artystyczną atmosferę przestrzeni. Orientalny ton uroku, z niepowtarzalnym przestrzennym nastrojem. To kolejny wyraz wnętrza, jest naturalny, czysty, zmienny.