Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz Pomieszczeń Biurowych

Infibond

Projektowanie Wnętrz Pomieszczeń Biurowych Shirli Zamir Design Studio zaprojektowało nowe biuro Infibond w Tel Awiwie. Po przeprowadzeniu badań dotyczących produktu firmy, pomysł polegał na stworzeniu miejsca do pracy, w którym zadawanoby pytania o cienką granicę, która różni się od rzeczywistości wyobraźni, ludzkiego mózgu i technologii oraz znalezienie sposobu, w jaki wszystkie te elementy się łączą. Studio poszukiwało odpowiednich dawek użycia zarówno objętości, linii, jak i pustki, które będą definiować przestrzeń. Plan biura składa się z pokoi menedżerskich, sal konferencyjnych, salonów a-formalnych, kafeterii i otwartej budki, zamkniętych pomieszczeń z budkami telefonicznymi oraz otwartej przestrzeni roboczej.

Aplikacja Zegarka

TTMM for Pebble

Aplikacja Zegarka TTMM to 130 Watchfaces poświęconych smartwatchowi Pebble 2. Poszczególne modele pokazują godzinę i datę, dzień tygodnia, kroki, czas aktywności, dystans, temperaturę i stan baterii lub Bluetooth. Użytkownik może dostosować rodzaj informacji i zobaczyć dodatkowe dane po potrząśnięciu. Tarcze zegarków TTMM są proste, minimalistyczne i estetyczne. Jest to połączenie cyfr i abstrakcyjnej grafiki informacyjnej, idealne na erę robotów.

Aplikacja Zegarka

TTMM for Fitbit

Aplikacja Zegarka TTMM to kolekcja 21 tarcz zegara dedykowanych dla smartwatchów Fitbit Versa i Fitbit Ionic. Tarcze zegara mają ustawienia komplikacji za pomocą prostego dotknięcia ekranu. To sprawia, że są one bardzo szybkie i łatwe w dostosowywaniu kolorów, wstępnych ustawień projektu i komplikacji w zakresie preferencji użytkownika. Jest inspirowany filmami takimi jak seria Blade Runner i Twin Peaks.

Watchfaces

TTMM

Watchfaces TTMM to kolekcja zegarków dla smartwatche Pebble Time i Pebble Time Round. Znajdziesz tutaj dwie aplikacje (na platformę Android i iOS) z 50 i 18 modelami w ponad 600 wariantach kolorystycznych. TTMM to proste, minimalistyczne i estetyczne połączenie cyfr i abstrakcyjnych infografik. Teraz możesz wybrać swój styl czasu, kiedy tylko chcesz.

Projektowanie Architektury Pensjonatu

Barn by a River

Projektowanie Architektury Pensjonatu Projekt „Stodoła nad rzeką” wychodzi naprzeciw wyzwaniu kreowania przestrzeni zamieszkałej w oparciu o zaangażowanie ekologiczne i proponuje konkretne lokalne rozwiązanie problemu przenikania się architektury i krajobrazu. Tradycyjny archetyp domu nawiązuje do ascezy jego form. Cedrowe dachówki i zielone ściany łupkowe ukrywają budynek w trawie i krzakach stworzonego przez człowieka krajobrazu. Za szklaną ścianą widać skaliste brzegi rzeki.

Supermarket Perfumeryjny

Sense of Forest

Supermarket Perfumeryjny Inspiracją dla tego projektu stał się obraz półprzezroczystego zimowego lasu. Bogactwo faktur naturalnego drewna i granitu pogrąża widza w strumieniu plastycznych i wizualnych wrażeń znaków natury. Przemysłowy typ wyposażenia łagodzą kolory czerwonej i zielonej oksydowanej miedzi. Sklep jest miejscem przyciągania i komunikacji dla ponad 2000 osób dziennie.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.