Magazyn Design
Magazyn Design
Filiżanka I Spodek

WithDelight

Filiżanka I Spodek Podawanie słodkich przekąsek wielkości kęsa na boku kawy jest częścią wielu różnych kultur, ponieważ w Turcji podaje się filiżankę kawy z turecką rozkoszą, biscotti we Włoszech, churros w Hiszpanii i daktylami w Arabii. Jednak na konwencjonalnych spodkach smakołyki przesuwają się w kierunku filiżanki z gorącą kawą i przyklejają się lub zamoczą w wyniku rozlania kawy. Aby temu zapobiec, ta filiżanka kawy ma spodek z dedykowanymi otworami, które utrzymują kawowe smakołyki na miejscu. Ponieważ kawa jest jednym z kwintesencji gorących napojów, poprawa jakości picia kawy ma znaczenie w codziennym życiu.

Branding I Opakowanie

Leman Jewelry

Branding I Opakowanie Wizualne rozwiązanie nowej tożsamości firmy Leman Jewelry to zupełnie nowy system, który eksponuje luksus, wykwintność, a jednocześnie wyrafinowanie i minimalizm. Nowe logo zainspirowane procesem roboczym Leman, ich usługą projektowania haute couture, poprzez wykonanie wszystkich diamentowych kształtów otaczających symbol gwiazdy lub blasku, tworząc wyrafinowany symbol, a także odzwierciedlający lśniący efekt diamentu. Następnie wszystkie materiały dodatkowe zostały wyprodukowane z wysokiej jakości detalami, aby podkreślić i wzbogacić luksus wszystkich nowych elementów wizualnych marki.

Wystawa

LuYu

Wystawa Sztuka wpływa na życie, a życie wnosi dogłębną refleksję i interpretację sztuki. Dystans między sztuką a życiem może występować podczas codziennych dojazdów do pracy. Jeśli ostrożnie zjadasz każdy posiłek, możesz zmienić swoje życie w sztukę. Twórczość projektanta to także sztuka, która powstaje z jego własnych myśli. Techniki to narzędzia, a wyrażenia to wyniki. Tylko z myślami będą naprawdę dobre dzieła.

Budynek Mieszkalny Oraz Hol I Salon

Light Music

Budynek Mieszkalny Oraz Hol I Salon W przypadku Light Music, projektu holu i salonu mieszkalnego, Armand Graham i Aaron Yassin z nowojorskiego A + A Studio chcieli połączyć przestrzeń z dynamiczną dzielnicą Adamsa Morgana w Waszyngtonie, gdzie życie nocne i scena muzyczna, od jazzu to Go-go to punk rock i elektronika zawsze były w centrum uwagi. To jest ich twórcza inspiracja; Rezultatem jest wyjątkowa przestrzeń, która łączy w sobie najnowocześniejsze cyfrowe metody produkcji z tradycyjnymi technikami rzemieślniczymi, aby stworzyć wciągający świat z własnym pulsem i rytmem, który jest hołdem dla żywej oryginalnej muzyki DC.

Stół

Codependent

Stół Współzależność łączy psychologię i projekt, szczególnie koncentrując się na fizycznej manifestacji stanu psychicznego, współzależności. Te dwie splecione tabele muszą na sobie wzajemnie polegać, aby mogły funkcjonować. Te dwie formy nie są w stanie stać samodzielnie, ale razem tworzą jedną funkcjonalną formę. Stół finałowy to potężny przykład, którego całość jest większa niż suma jej części.

Wnętrza Komercyjne

Nest

Wnętrza Komercyjne Piętro dzielą dwaj wyjątkowi profesjonaliści - adwokaci i architekci, którzy wymagają zróżnicowanych porządków hierarchicznych. Wybór i uszczegółowienie elementów było próbą utrzymania ogólnego, ziemistego wyglądu i ożywienia lokalnego artyzmu i materiałów budowlanych. Mieszanie i zastosowanie materiałów przyjaznych dla środowiska, wielkość otworów, wszystko to było napędzane przez przywołanie lokalnego klimatu, aby stworzyć przyjemne środowisko, które przywróciło utracone praktyki, razem nadając strukturę zrównoważonym praktykom.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.