Magazyn Design
Magazyn Design
Okładki Albumów

Haezer

Okładki Albumów Haezer jest znany ze swojego solidnego basu, epickich breaków z dobrze dopracowanymi efektami. Jest to rodzaj dźwięku, który wydaje się zwykłą muzyką taneczną, ale przy bliższym przyjrzeniu się lub wysłuchaniu zaczniesz odkrywać wiele warstw częstotliwości w gotowym produkcie. W przypadku koncepcji kreatywnej i wykonania wyzwaniem była symulacja dźwięku znanego jako Haezer. Styl graficzny wcale nie jest typowym stylem muzyki tanecznej, co czyni Haezera własnym gatunkiem.

Nazwa Projektu : Haezer , Nazwisko projektanta : Chris Slabber, Imię klienta : CS Design & Illustration.

Haezer  Okładki Albumów

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.