Magazyn Design
Magazyn Design
Próbki Koloru Piwa

Beertone

Próbki Koloru Piwa Beertone to pierwszy przewodnik po piwach oparty na różnych kolorach piwa, prezentowany w szklanym wachlarzu. Na potrzeby pierwszej edycji zebraliśmy informacje z 202 różnych piw szwajcarskich podróżujących po całym kraju, ze wschodu na zachód, z północy na południe. Cały proces wymagał dużo czasu i szczegółowej logistyki, ale efekt tych dwóch pasji sprawia, że jesteśmy bardzo dumni, a kolejne edycje są już w planach. Twoje zdrowie!

Nazwa Projektu : Beertone, Nazwisko projektanta : Alexander Michelbach, Imię klienta : Beertone.

Beertone Próbki Koloru Piwa

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.