Magazyn Design
Magazyn Design
Sztuczna Topografia

Artificial Topography

Sztuczna Topografia Wielkie meble jak jaskinia Wielokrotnie nagradzany projekt zdobył główną nagrodę sztuki w międzynarodowym konkursie Container. Moim pomysłem jest wydrążenie objętości wewnątrz pojemnika, aby zbudować amorficzną przestrzeń jak jaskinię. Wykonany jest wyłącznie z tworzywa sztucznego. Około 1000 arkuszy miękkiego tworzywa sztucznego o grubości 10 mm zostało przyciętych do postaci konturów i zalaminowanych jak warstwa. To nie tylko sztuka, ale także duże meble. Ponieważ wszystkie porcje są miękkie jak sofa, a osoba wchodząca w tę przestrzeń może odpocząć, znajdując miejsce odpowiednie dla kształtu własnego ciała.

Przestrzeń Wewnętrzna

Chua chu kang house

Przestrzeń Wewnętrzna Punkt akupunktury w tym domu miał na celu połączenie zamkniętego obszaru w zupełnie nowy obraz ciszy. W ten sposób przywraca się pewien historyczny i surowy urok, który ma chronić pustkę domu. Nowa kwatera kończy się niespodzianką wnętrza we wnętrzu; suche i mokre Kuchnia w kuchni i jadalnia w kuchni. Przestrzeń życiową przerwał również imponujący atak artystyczny, który wkrótce stał się osobistą obudową okablowania elektrycznego. Aby uzupełnić ogólny akcent, wymagane są plasterki ciepłego światła, które plamią wszystkie kolorowe ściany.

Kalendarz

Calendar 2014 “Town”

Kalendarz Town to zestaw do rękodzieła papierowego z częściami, które można dowolnie złożyć w kalendarz. Połącz budynki w różnych formach i ciesz się tworzeniem własnego małego miasteczka. Wysokiej jakości projekty mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń. Nasze oryginalne produkty są projektowane w oparciu o koncepcję Life with Design.

Współczesne Qipao

The Remains

Współczesne Qipao Inspiracja pochodzi z chińskich relikwii, „Ceramika” jest najbardziej popularną reprezentacją bez względu na królewskość i ludność. W moim opracowaniu do dziś podstawowe chińskie standardy estetyczne mody i Feng Shui (projektowanie wnętrz i środowiska) pozostają niezmienione. Lubią przezroczyste, warstwowe i życzliwe. Chciałbym zaprojektować Qipao, aby przenieść implikacje i cechy ceramiki ze starej dynastii do współczesnej mody. I prowokuje ludzi, o których zapomniano o ich kulturze i pochodzeniu etnicznym, ilekroć jesteśmy w pierwszym pokoleniu.

Restauracja

Osaka

Restauracja Położona w sąsiedztwie Itaim Bibi (Sao Paulo, Brazylia), Osaka z dumą prezentuje swoją architekturę, oferując intymną i przytulną atmosferę w różnych przestrzeniach. Zewnętrzny taras przy ulicy to wejście na zielony i nowoczesny dziedziniec, łącznik między wnętrzem, zewnętrzem i przyrodą. Prywatna i wyszukana estetyka została zmaterializowana przy użyciu naturalnych elementów, takich jak drewno, kamienie, żelazo i tkaniny. System dachowy lamelowy ze słabym oświetleniem i drewnianą kratownicą został dokładnie zbadany, aby dopełnić harmonijny projekt wnętrza i stworzyć różne nastroje.

Obiekt Do Testowania Wina

Grapevine House

Obiekt Do Testowania Wina Grapevine House w formie abstrakcyjnego winogrono, które jest prawie za darmo w oczekiwaniu na winnicę. Jego główny element pomocniczy wygenerowany przez cyfrową kolumnę jest hołdem dla starego korzenia winorośli. Ciągły szklany front Grapevine House jest otwarty we wszystkich kierunkach i umożliwia natychmiastowe doświadczenie krajobrazu winnicy. W ten sposób należy zapewnić wizualne wzmocnienie smaku wszystkich testowanych win.