Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa

Little Kong

Lampa Little Kong to seria nastrojowych lamp, która zawiera filozofię orientalną. Estetyka orientalna przywiązuje dużą wagę do relacji między wirtualnym a rzeczywistym, pełnym i pustym. Subtelne ukrycie diod LED w metalowym słupie zapewnia nie tylko pustość i czystość klosza, ale także wyróżnia Kong na tle innych lamp. Projektanci odkryli wykonalne rzemiosło po ponad 30-krotnych eksperymentach, aby idealnie zaprezentować światło i różnorodną fakturę, co umożliwia niesamowite wrażenia świetlne. Baza obsługuje ładowanie bezprzewodowe i posiada port USB. Można go włączyć lub wyłączyć po prostu machając rękami.

Przekąski

Have Fun Duck Gift Box

Przekąski Pudełko upominkowe "Have Fun Duck" to specjalne pudełko prezentowe dla młodych ludzi. Zainspirowany zabawkami, grami i filmami w stylu pikseli projekt przedstawia „miasto jedzenia” dla młodych ludzi z interesującymi i szczegółowymi ilustracjami. Obraz IP zostanie wkomponowany w ulice miasta, a młodzi ludzie uwielbiają sport, muzykę, hip-hop i inne formy rozrywki. Przeżyj zabawne gry sportowe, ciesząc się jedzeniem, wyrażaj młody, zabawny i szczęśliwy styl życia.

Opakowanie Żywnościowe

Kuniichi

Opakowanie Żywnościowe Tradycyjna japońska konserwowana żywność Tsukudani nie jest dobrze znana na świecie. Duszona potrawa na bazie sosu sojowego, będąca połączeniem różnych owoców morza i lądowych składników. Nowe opakowanie zawiera dziewięć etykiet zaprojektowanych w celu unowocześnienia tradycyjnych japońskich wzorów i wyrażenia właściwości składników. Nowe logo marki zostało zaprojektowane z myślą o kontynuacji tej tradycji przez następne 100 lat.

Miód

Ecological Journey Gift Box

Miód Projekt pudełka upominkowego z miodem jest inspirowany „ekologiczną podróżą” Shennongjia z obfitością dzikich roślin i dobrym naturalnym środowiskiem ekologicznym. Twórczym motywem projektu jest ochrona lokalnego środowiska ekologicznego. Projekt wykorzystuje tradycyjną chińską sztukę wycinaną z papieru i sztukę lalek cieni, aby pokazać lokalną naturalną ekologię oraz pięć rzadkich i zagrożonych zwierząt chronionych pierwszej klasy. Na materiał opakowaniowy użyto szorstkiej trawy i papieru drzewnego, który reprezentuje pojęcie ochrony przyrody i środowiska. Zewnętrzne pudełko może służyć jako wyjątkowe pudełko do ponownego wykorzystania.

Stołek Kuchenny

Coupe

Stołek Kuchenny Ten stołek ma pomóc w utrzymaniu neutralnej postawy stojącej. Obserwując codzienne zachowania ludzi, zespół projektantów odkrył potrzebę siedzenia na stołkach przez krótszy czas, na przykład siedzenia w kuchni na krótką przerwę, co zainspirowało zespół do stworzenia tego stołka specjalnie do takich zachowań. Ten stołek został zaprojektowany z minimalną liczbą części i konstrukcji, dzięki czemu stołek jest przystępny cenowo i opłacalny zarówno dla kupujących, jak i sprzedających, biorąc pod uwagę produktywność producentów.

Infografika Z Animowanym Gifem

All In One Experience Consumption

Infografika Z Animowanym Gifem Projekt All In One Experience Consumption to infografika Big Data pokazująca takie informacje, jak cel, rodzaj i konsumpcja odwiedzających złożone centra handlowe. Główna zawartość składa się z trzech reprezentatywnych spostrzeżeń pochodzących z analizy Big Data i jest ułożonych od góry do dołu zgodnie z kolejnością ważności. Grafiki są wykonane przy użyciu technik izometrycznych i są pogrupowane w reprezentatywny kolor każdego przedmiotu.