Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa Stołowa

Oplamp

Lampa Stołowa Oplamp składa się z ceramicznego korpusu i solidnej drewnianej podstawy, na której umieszczono źródło światła LED. Dzięki swojemu kształtowi, uzyskanemu poprzez połączenie trzech stożków, korpus Oplamp można obracać do trzech charakterystycznych pozycji, które tworzą różne rodzaje światła: wysoka lampa stołowa ze światłem ambientowym, niska lampa stołowa ze światłem ambientowym lub dwa światła ambientowe. Każda konfiguracja stożków lampy pozwala przynajmniej jednej wiązce światła na naturalną interakcję z otoczeniem architektonicznym. Oplamp został zaprojektowany i wykonany ręcznie we Włoszech.

Nazwa Projektu : Oplamp, Nazwisko projektanta : Sapiens Design Studio, Imię klienta : Sapiens Design.

Oplamp Lampa Stołowa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.