Magazyn Design
Magazyn Design
Pierścionek Z Brylantem

The Great Goddess Isida

Pierścionek Z Brylantem Isida to pierścionek z 14-karatowego złota, który wsuwa się na palec, tworząc czarujący wygląd. Fasada pierścionka Isida jest ozdobiona unikatowymi elementami, takimi jak diamenty, ametysty, cytryny, tsaworyt, topaz i uzupełniona białym i żółtym złotem. Każdy kawałek ma swój określony materiał, dzięki czemu jest jedyny w swoim rodzaju. Dodatkowo płaska szklana fasada na ciętych kamieniach odbija różne promienie światła w różnych nastrojach, nadając pierścionkowi ekskluzywnego charakteru.

Naszyjnik

Scar is No More a Scar

Naszyjnik Projekt ma za sobą dramatyczną bolesną historię. Inspiracją dla mnie była moja niezapomniana krępująca blizna na ciele, spalona przez silne fajerwerki, gdy miałam 12 lat. Próbując pokryć to tatuażem, tatuator ostrzegł mnie, że gorzej będzie ukryć strach. Każdy ma swoją bliznę, każdy ma swoją niezapomnianą bolesną historię lub historię, najlepszym rozwiązaniem na uzdrowienie jest nauczenie się, jak się z nią zmierzyć i zdecydowanie przezwyciężyć, zamiast ukrywać lub próbować od niej uciec. Dlatego mam nadzieję, że osoby noszące moją biżuterię mogą poczuć się silniejsze i bardziej pozytywne.

Zegarek Połączony

COOKOO

Zegarek Połączony COOKOO ™, pierwszy na świecie designerski smartwatch łączący ruch analogowy z cyfrowym wyświetlaczem. Dzięki kultowemu wzornictwu z ultra czystymi liniami i inteligentnymi funkcjami zegarek wyświetla preferowane powiadomienia ze smartfona lub iPada. Dzięki aplikacji COOKOO App ™ użytkownicy mają kontrolę nad swoim połączonym życiem, wybierając powiadomienia i alerty, które chcą otrzymywać bezpośrednio na nadgarstek. Naciśnięcie konfigurowalnego przycisku COMMAND pozwoli na zdalne wyzwolenie aparatu, zdalne sterowanie odtwarzaniem muzyki, jednoprzyciskowe zameldowanie na Facebooku i wiele innych opcji.

Etui Na Laptopa

Olga

Etui Na Laptopa Etui na laptopa ze specjalnym paskiem i specjalnym mocowaniem innego systemu etui. Jako materiał wziąłem skórę z recyklingu. Istnieje kilka kolorów, z których każdy może wybrać swój własny. Moim celem było stworzenie prostego, interesującego etui na laptopa, w którym można łatwo zmienić system pielęgnacji i gdzie można przymocować inne etui, jeśli musisz nosić ze sobą przykładowego Macbooka Pro i iPada lub mini iPada. Pod walizką możesz nosić parasolkę lub gazetę. Łatwo wymienialna obudowa na co dzień.

Płaszcz Przeciwdeszczowy

UMBRELLA COAT

Płaszcz Przeciwdeszczowy Ten płaszcz przeciwdeszczowy to połączenie płaszcza przeciwdeszczowego, parasola i wodoodpornych spodni. W zależności od warunków atmosferycznych i ilości opadów można dostosować do różnych poziomów ochrony. Jego wyjątkową cechą jest to, że łączy w sobie płaszcz przeciwdeszczowy i parasol. Dzięki „parasolce przeciwdeszczowej” ręce są wolne. Może być również idealny do zajęć sportowych, takich jak jazda na rowerze. Ponadto na zatłoczonej ulicy nie wpadasz na inne parasole, ponieważ daszek rozciąga się powyżej ramion.

Pierścionek

Doppio

Pierścionek To ekscytujący klejnot o mistycznej naturze. „Doppio” w swoim spiralnym kształcie podróżuje w dwóch kierunkach, symbolizujących czas mężczyzn: ich przeszłość i przyszłość. Niesie ze sobą srebro i złoto, które reprezentują rozwój cnót ludzkiego ducha w całej jego historii na Ziemi.