Magazyn Design
Magazyn Design
Płaszcz Przeciwdeszczowy

UMBRELLA COAT

Płaszcz Przeciwdeszczowy Ten płaszcz przeciwdeszczowy to połączenie płaszcza przeciwdeszczowego, parasola i wodoodpornych spodni. W zależności od warunków atmosferycznych i ilości opadów można dostosować do różnych poziomów ochrony. Jego wyjątkową cechą jest to, że łączy w sobie płaszcz przeciwdeszczowy i parasol. Dzięki „parasolce przeciwdeszczowej” ręce są wolne. Może być również idealny do zajęć sportowych, takich jak jazda na rowerze. Ponadto na zatłoczonej ulicy nie wpadasz na inne parasole, ponieważ daszek rozciąga się powyżej ramion.

Pierścionek

Doppio

Pierścionek To ekscytujący klejnot o mistycznej naturze. „Doppio” w swoim spiralnym kształcie podróżuje w dwóch kierunkach, symbolizujących czas mężczyzn: ich przeszłość i przyszłość. Niesie ze sobą srebro i złoto, które reprezentują rozwój cnót ludzkiego ducha w całej jego historii na Ziemi.

Naszyjnik

Sakura

Naszyjnik Naszyjnik jest bardzo elastyczny i wykonany z różnych elementów połączonych bezproblemowo ze sobą, aby pięknie układały się kaskadowo na szyi kobiety. Centralne kwiaty po prawej stronie obracają się i istnieje możliwość użycia lewego krótszego kawałka naszyjnika osobno jako broszki. Naszyjnik jest bardzo lekki, biorąc pod uwagę trójwymiarowy kształt i złożoność elementu. Jego waga brutto to 362,50 gramów, wykonane z 18 karatów, z 518,75 karatów kamienia i diamentów

Jedwabny Chust

Passion

Jedwabny Chust „Pasja” to jeden z obiektów „Pozdrawiam”. Ładnie złóż jedwabną chustę do poszetki lub opraw ją jako dzieło sztuki i spraw, by przetrwała całe życie. To jest jak gra - każdy przedmiot ma więcej niż jedną funkcję. „Pozdrowienia” uosabiają delikatną korelację między starym rzemiosłem a nowoczesnymi przedmiotami projektowymi. Każdy projekt jest wyjątkowym dziełem sztuki i opowiada inną historię. Wyobraź sobie miejsce, w którym każdy najmniejszy szczegół opowiada historię, gdzie jakość jest wartością życia, a największym luksusem jest bycie sobą. To tutaj „Pozdrawiam” Ciebie. Pozwól sztuce spotkać się z Tobą i zestarzeć się razem z Tobą!

Kolekcja Biżuterii

Future 02

Kolekcja Biżuterii Project Future 02 to kolekcja biżuterii z zabawnym i żywym akcentem inspirowanym twierdzeniami o okręgu. Każdy element jest tworzony za pomocą oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo, zbudowanego w całości lub częściowo w technologii selektywnego spiekania laserowego lub druku 3D ze stali i ręcznie wykańczany tradycyjnymi technikami złotniczymi. Kolekcja czerpie inspirację z kształtu koła i jest starannie zaprojektowana, aby wizualizować twierdzenia Euklidesa we wzorach i formach sztuki do noszenia, symbolizując w ten sposób nowy początek; punkt wyjścia do ekscytującej przyszłości.