Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja Chińska

Pekin Kaku

Restauracja Chińska Nowa renowacja restauracji Pekin-kaku oferuje stylistyczną reinterpretację tego, czym mogłaby być restauracja w stylu pekińskim, odrzucając tradycyjny, bogato zdobiony projekt na rzecz bardziej uproszczonej architektury. Na suficie znajduje się czerwona zorza stworzona przy użyciu 80-metrowych zasłon ze sznurka, a ściany pokryte są tradycyjnymi ciemnymi cegłami z Szanghaju. Elementy kulturowe z tysiącletniego chińskiego dziedzictwa, w tym wojownicy z terakoty, zając rudy i chińska ceramika, zostały podkreślone na minimalistycznej ekspozycji, zapewniającej kontrastowe podejście do elementów dekoracyjnych.

Restauracja Japońska

Moritomi

Restauracja Japońska Przeniesienie Moritomi, restauracji oferującej kuchnię japońską, obok światowego dziedzictwa Himeji Castle, bada relacje między materialnością, kształtem i interpretacją tradycyjnej architektury. Nowa przestrzeń próbuje odtworzyć wzór kamiennych fortyfikacji zamku z różnych materiałów, w tym szorstkich i polerowanych kamieni, stali powlekanej na czarno i mat tatami. Podłoga wykonana z drobnego żwiru pokrytego żywicą przedstawia fosę zamkową. Dwa kolory, biały i czarny, spływają jak woda z zewnątrz i przechodząc przez zdobione drewnianą kratą drzwi wejściowe do holu recepcyjnego.

Rezydencja Rodzinna

Sleeve House

Rezydencja Rodzinna Ten naprawdę wyjątkowy dom został zaprojektowany przez znanego architekta i uczonego Adama Dayema i niedawno zdobył drugie miejsce w konkursie American-Architects US Building of the Year. Dom 3-BR / 2,5-kąpielowy położony jest na otwartych, pofałdowanych łąkach, w otoczeniu zapewniającym prywatność, a także spektakularne widoki na dolinę i góry. Równie enigmatyczna, co praktyczna konstrukcja została pomyślana schematycznie jako dwie przecinające się tuleje objętości. Fasada ze zwęglonego drewna pozyskiwanego w sposób zrównoważony nadaje domowi szorstką, zwietrzałą teksturę, będącą współczesną reinterpretacją starych stodół w dolinie Hudson.

Przestrzeń Artystyczna

Surely

Przestrzeń Artystyczna To sztuka, codzienność i handel detaliczny, łączą się w jednej przestrzeni. Od architektury, która jest krajową fabryką haczyków na ubrania. Cały budynek zachowuje cętkowaną fakturę ściany, ponieważ warstwowa faktura przestrzeni tworzy inny kontrast z zewnętrzem, tworzy również przestrzenne doświadczenie. Porzuć zbyt twardą dekorację, zastosuj miękką dekorację do ekspozycji, która stworzyła relaksujące uczucie. Kontrast między kreacją a wczesną fazą jest bardziej elastyczny dla zrównoważonego rozwoju przestrzeni w przyszłości.

Centrum Sprzedaży

Shuimolanting

Centrum Sprzedaży Chiński styl tego etui opiera się na ciemnoczerwonym mielonym kamieniu na rynku i pustym naturalnym oświetleniu okna podłogowego, tworząc kontrast między światłem i cieniem, wirtualnym i rzeczywistym. Wirtualne i aluminiowe kratki z drewna, miedziane fragmenty liści lotosu w wodnym punkcie widokowym i chińska struktura postaci na instalacji w strefie wypoczynkowej to punkt `` tuszu do orchidei ''. walizka. W szczególności zastosowanie nowych materiałów na ospę, w zwykłym trybie podkreśla niezwykłe, ale też genialnie obniża koszt powierzchni.

Salon Łazienkowy

Agape

Salon Łazienkowy Aby odróżnić się od zwykłej przestrzeni wystawienniczej, definiujemy tę przestrzeń jako tło, które może uwydatnić piękno towaru. Zgodnie z tą definicją chcemy stworzyć etap czasowy, w którym towar może samoistnie świecić. Tworzymy również oś czasu, aby pokazać każdy produkt, który pokazany w tej przestrzeni został wykonany z innego czasu.