Magazyn Design
Magazyn Design
Słuchawki Douszne Tws

PaMu Quiet ANC

Słuchawki Douszne Tws PaMu Quiet ANC to zestaw prawdziwych bezprzewodowych słuchawek z aktywną redukcją szumów, które mogą skutecznie rozwiązać istniejące problemy z hałasem. Zasilany przez podwójny flagowy Bluetooth Qualcomm i niezależny cyfrowy chipset z aktywną redukcją szumów, całkowite tłumienie PaMu Quiet ANC może osiągnąć 40 dB, co może skutecznie zmniejszyć szkody spowodowane przez hałas. Użytkownicy mogą przełączać się między funkcją pass-through a aktywną redukcją szumów zgodnie z różnymi scenariuszami, zarówno w życiu codziennym, jak i przy okazji biznesowych.

Jednostka Oświetleniowa

Khepri

Jednostka Oświetleniowa Khepri to lampa podłogowa, a także lampa wisząca zaprojektowana w oparciu o starożytnych Egipcjan Khepri, skarabeusza boga wschodów porannego słońca i odrodzenia. Wystarczy dotknąć Khepri i zapali się światło. Od ciemności do światła, jak zawsze wierzyli starożytni Egipcjanie. Opracowany na podstawie ewolucji egipskiego skarabeusza, Khepri jest wyposażony w ściemnianą diodę LED, która jest regulowana za pomocą przełącznika z czujnikiem dotykowym, który zapewnia trzy ustawienia jasności dotykiem.

Tożsamość, Branding

Merlon Pub

Tożsamość, Branding Projekt Pubu Merlon reprezentuje cały branding i projekt tożsamości nowego obiektu gastronomicznego w Tvrda w Osijeku, starym barokowym centrum miasta, zbudowanym w XVIII wieku jako część dużego systemu strategicznie ufortyfikowanych miast. W architekturze obronnej nazwa Merlon oznacza solidne, wyprostowane ogrodzenia mające chronić obserwatorów i wojsko na szczycie fortu.

Opakowanie

Oink

Opakowanie Aby zapewnić widoczność klienta na rynku, wybrano zabawny wygląd i styl. Takie podejście symbolizuje wszystkie cechy marki, oryginalne, pyszne, tradycyjne i lokalne. Głównym celem zastosowania nowych opakowań produktów było przybliżenie klientom historii hodowli czarnych świń i produkcji tradycyjnych przysmaków mięsnych najwyższej jakości. Zestaw ilustracji został wykonany w technice linorytu, ukazując kunszt wykonania. Same ilustracje prezentują autentyczność i zachęcają klienta do zastanowienia się nad produktami Oink, ich smakiem i konsystencją.

Transporter Dla Zwierząt

Pawspal

Transporter Dla Zwierząt Nosidełko Pawspal pozwoli zaoszczędzić energię i pomóc właścicielowi zwierzaka w szybkiej dostawie. Dla koncepcji projektowej Pawspal transporter dla zwierząt inspirowany promem kosmicznym, którym mogą zabrać swoje urocze zwierzaki w dowolne miejsce. A jeśli mają jeszcze jednego zwierzaka, mogą umieścić kolejnego na górze i dołączyć do kółek na dole, aby ciągnąć nosidełka. Poza tym Pawspal zaprojektował z wewnętrznym wentylatorem wentylacyjnym, aby był wygodny dla zwierząt i łatwy do ładowania przez USB C.

Przedsprzedaż

Ice Cave

Przedsprzedaż Jaskinia Lodowa to showroom dla klienta, który potrzebował przestrzeni o wyjątkowej jakości. W międzyczasie, w stanie zaprezentować różne właściwości projektu Teheran Eye. Zgodnie z funkcją projektu, atrakcyjna, ale neutralna atmosfera do pokazywania obiektów i wydarzeń według potrzeb. Ideą projektową było użycie logiki minimalnej powierzchni. Zintegrowana powierzchnia siatki jest rozłożona na całej przestrzeni. Przestrzeń potrzebna do różnych zastosowań jest tworzona w oparciu o siły obce działające na powierzchnię w kierunku w górę iw dół. Do produkcji powierzchnia ta została podzielona na 329 paneli.