Magazyn Design
Magazyn Design
Szafka Na Zestawy Obiadowe

Baan

Szafka Na Zestawy Obiadowe „baan” to rodzaj kredensu, który został specjalnie zaprojektowany do użytku obiadowego. Jego wyjątkowy wygląd i siła to narracja powiązana funkcją. Istnieje kilka wyróżniających cech systemów szaf. Różne funkcje i cechy szafki oddzielone kondygnacją, takie jak wkład na sztućce i pudełko chusteczek, są reprezentowane przez kominek i komin. Ponadto kieliszki do wina są reprezentowane przez żyrandol, a stojak na naczynia jest symbolizowany przez schody. Istnieją cztery główne elementy domu, w których znajdują się pomysły narracyjne.

Nazwa Projektu : Baan, Nazwisko projektanta : Mr. Paitoon Keatkeereerut, Mr.Chawin Hanjing, Imię klienta : Partly Cloudy Studio.

Baan Szafka Na Zestawy Obiadowe

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.