Magazyn Design
Magazyn Design
Szafka Na Zestawy Obiadowe

Baan

Szafka Na Zestawy Obiadowe „baan” to rodzaj kredensu, który został specjalnie zaprojektowany do użytku obiadowego. Jego wyjątkowy wygląd i siła to narracja powiązana funkcją. Istnieje kilka wyróżniających cech systemów szaf. Różne funkcje i cechy szafki oddzielone kondygnacją, takie jak wkład na sztućce i pudełko chusteczek, są reprezentowane przez kominek i komin. Ponadto kieliszki do wina są reprezentowane przez żyrandol, a stojak na naczynia jest symbolizowany przez schody. Istnieją cztery główne elementy domu, w których znajdują się pomysły narracyjne.

Nazwa Projektu : Baan, Nazwisko projektanta : Mr. Paitoon Keatkeereerut, Mr.Chawin Hanjing, Imię klienta : Partly Cloudy Studio.

Baan Szafka Na Zestawy Obiadowe

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.