Magazyn Design
Magazyn Design
Dom Wczasowy

Chapel on the Hill

Dom Wczasowy Po ponad 40 latach zrujnowanej kaplicy metodystów w północnej Anglii została przekształcona w dom wakacyjny z własnym wyżywieniem dla 7 osób. Architekci zachowali pierwotne cechy - wysokie gotyckie okna i główną salę kongregacyjną - przekształcając kaplicę w harmonijną i wygodną przestrzeń wypełnioną światłem dziennym. Ten XIX-wieczny budynek położony jest w wiejskiej okolicy w Anglii i oferuje panoramiczne widoki na wzgórza i piękną okolicę.

Nazwa Projektu : Chapel on the Hill, Nazwisko projektanta : Evolution Design, Imię klienta : Evolution Design.

Chapel on the Hill Dom Wczasowy

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.