Magazyn Design
Magazyn Design
Dom Wczasowy

Chapel on the Hill

Dom Wczasowy Po ponad 40 latach zrujnowanej kaplicy metodystów w północnej Anglii została przekształcona w dom wakacyjny z własnym wyżywieniem dla 7 osób. Architekci zachowali pierwotne cechy - wysokie gotyckie okna i główną salę kongregacyjną - przekształcając kaplicę w harmonijną i wygodną przestrzeń wypełnioną światłem dziennym. Ten XIX-wieczny budynek położony jest w wiejskiej okolicy w Anglii i oferuje panoramiczne widoki na wzgórza i piękną okolicę.

Nazwa Projektu : Chapel on the Hill, Nazwisko projektanta : Evolution Design, Imię klienta : Evolution Design.

Chapel on the Hill Dom Wczasowy

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.