Magazyn Design
Magazyn Design
Publiczne Meble Artystyczne

Eye of Ra'

Publiczne Meble Artystyczne Ambicją tego projektu jest połączenie historii starożytnego Egiptu z futurystyczną, płynną metodologią projektowania. Jest to dosłowne tłumaczenie najbardziej kultowego egipskiego narzędzia religijnego na płynną formę małej architektury, która zapożycza cechy płynnego stylu, w którym nie zaleca się żadnych konkretnych kształtów ani projektów. Oko reprezentuje zarówno męskich, jak i żeńskich odpowiedników w prokreacji Boga Ra. W związku z tym meble miejskie są prezentowane w solidnej konstrukcji symbolizującej męskość i siłę, a jej zaokrąglony wygląd ukazuje kobiecość i wdzięk.

Nazwa Projektu : Eye of Ra', Nazwisko projektanta : Dalia Sadany, Imię klienta : Dezines , Dalia Sadany Creations.

Eye of Ra' Publiczne Meble Artystyczne

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.