Magazyn Design
Magazyn Design
Publiczne Meble Artystyczne

Eye of Ra'

Publiczne Meble Artystyczne Ambicją tego projektu jest połączenie historii starożytnego Egiptu z futurystyczną, płynną metodologią projektowania. Jest to dosłowne tłumaczenie najbardziej kultowego egipskiego narzędzia religijnego na płynną formę małej architektury, która zapożycza cechy płynnego stylu, w którym nie zaleca się żadnych konkretnych kształtów ani projektów. Oko reprezentuje zarówno męskich, jak i żeńskich odpowiedników w prokreacji Boga Ra. W związku z tym meble miejskie są prezentowane w solidnej konstrukcji symbolizującej męskość i siłę, a jej zaokrąglony wygląd ukazuje kobiecość i wdzięk.

Nazwa Projektu : Eye of Ra', Nazwisko projektanta : Dalia Sadany, Imię klienta : Dezines , Dalia Sadany Creations.

Eye of Ra' Publiczne Meble Artystyczne

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.