Magazyn Design
Magazyn Design
Zestaw Łazienkowy

LOTUS

Zestaw Łazienkowy Odbicie do łazienek kwiatów lotosu… Łazienka lotosu została zaimplementowana, czerpiąc inspirację z kształtu liści kwiatu lotosu. Zhou Dunyi, który naucza filozofii Konfucjusza, powiedział: „Lubię kwiat lotosu, ponieważ rośnie w błocie i nigdy się nie brudzi”. jego dyskurs. Liście lotosu są odpychaczami brudu, jak podano w niniejszym dokumencie. W produkcji serii odwzorowano strukturę liści kwiatu lotosu

Nazwa Projektu : LOTUS, Nazwisko projektanta : Bien Seramik Design Team, Imię klienta : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

LOTUS Zestaw Łazienkowy

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.