Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło

Haleiwa

Krzesło Haleiwa wplata ekologiczne rattany w zamaszyste krzywe i rzuca wyraźną sylwetkę. Naturalne materiały są hołdem dla rzemieślniczej tradycji Filipin, przerobionej na dzisiejsze czasy. W połączeniu lub jako element wyrazu, wszechstronność projektu sprawia, że krzesło dostosowuje się do różnych stylów. Tworząc równowagę między formą a funkcją, wdziękiem i siłą, architekturą i designem, Haleiwa jest tak samo wygodna, jak piękna.

Nazwa Projektu : Haleiwa, Nazwisko projektanta : Melissa Mae Tan, Imię klienta : Beyond Function.

Haleiwa Krzesło

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.