Magazyn Design
Magazyn Design
Kompleks Jeździecki

Emerald

Kompleks Jeździecki Całościowe projekty architektoniczno-przestrzenne obraz jednoczący wszystkie sześć budynków ujawnia funkcjonalną tożsamość każdego z nich. Poszerzone elewacje aren i stajni skierowane na administracyjny rdzeń kompozytowy. Sześcioboczny budynek w postaci kryształowej siatki spoczywa w drewnianej ramie jak w naszyjniku. Trójkąty ścienne zdobione rozrzuconym szkłem jako szmaragdowymi detalami. Zakrzywiona biała konstrukcja podkreśla główne wejście. Siatka elewacji jest również częścią wewnętrznej przestrzeni, w której środowisko postrzegane jest przez przezroczystą sieć. Wnętrza kontynuują motyw drewnianych konstrukcji, wykorzystując skalę elementów do bardziej proporcjonalnej skali ludzkiej.

Nazwa Projektu : Emerald , Nazwisko projektanta : Polina Nozdracheva, Imię klienta : ALPN Ltd./Architectural laboratory of Polina Nozdracheva Ltd..

Emerald  Kompleks Jeździecki

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.