Magazyn Design
Magazyn Design
Biurko

Duoo

Biurko Biurko Duoo to chęć wyrażenia charakteru poprzez minimalizm form. Jego cienkie poziome linie i ustawione pod kątem metalowe nóżki tworzą mocny obraz. Górna półka pozwala na umieszczenie papeterii tak, aby nie przeszkadzała podczas pracy. Ukryta na powierzchni tacka do podłączania urządzeń zachowuje czystą estetykę. Blat wykonany z naturalnej okleiny niesie ciepło naturalnej struktury drewna. Biurko zachowuje nienaganną równowagę, dzięki harmonijnie dobranym materiałom, funkcjonalności i praktyczności połączonej z estetyką regularnych i surowych form.

Nazwa Projektu : Duoo, Nazwisko projektanta : Andriy Mohyla, Imię klienta : Andriy Mohyla.

Duoo Biurko

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.