Magazyn Design
Magazyn Design
Fotografia

The Japanese Forest

Fotografia Japoński las jest wzięty z japońskiej perspektywy religijnej. Jedną z japońskich starożytnych religii jest animizm. Animizm to przekonanie, że istoty inne niż ludzie, martwa natura (minerały, artefakty itp.) I niewidzialne rzeczy również mają swój zamiar. Fotografia jest podobna do tego. Masaru Eguchi kręci coś, co wywołuje uczucie w obiekcie. Drzewa, trawa i minerały odczuwają wolę życia. A nawet artefakty, takie jak tamy, które pozostały w naturze na długi czas, odczuwają wolę. Tak jak widać nietkniętą przyrodę, przyszłość ujrzy obecną scenerię.

Nazwa Projektu : The Japanese Forest, Nazwisko projektanta : Masaru Eguchi, Imię klienta : Sunpono.

The Japanese Forest Fotografia

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.