Magazyn Design
Magazyn Design
Centrum Sprzedaży

Shuimolanting

Centrum Sprzedaży Chiński styl tego etui opiera się na ciemnoczerwonym mielonym kamieniu na rynku i pustym naturalnym oświetleniu okna podłogowego, tworząc kontrast między światłem i cieniem, wirtualnym i rzeczywistym. Wirtualne i aluminiowe kratki z drewna, miedziane fragmenty liści lotosu w wodnym punkcie widokowym i chińska struktura postaci na instalacji w strefie wypoczynkowej to punkt `` tuszu do orchidei ''. walizka. W szczególności zastosowanie nowych materiałów na ospę, w zwykłym trybie podkreśla niezwykłe, ale też genialnie obniża koszt powierzchni.

Nazwa Projektu : Shuimolanting, Nazwisko projektanta : Zhoumin Wei, Imię klienta : Hefei Wanling Architectural Decoration Design Engineering Co.,LTD..

Shuimolanting Centrum Sprzedaży

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.