Magazyn Design
Magazyn Design
Plakat Filmowy

Mosaic Portrait

Plakat Filmowy Film artystyczny „Mosaic Portrait” został wydany jako plakat koncepcyjny. Opowiada głównie historię dziewczyny, która padła ofiarą napaści seksualnej. Biały zwykle ma metaforę śmierci i symbol czystości. Plakat ten decyduje się ukryć przesłanie „śmierci” za cichym i łagodnym stanem dziewczyny, aby podkreślić silniejsze emocje kryjące się za ciszą. Jednocześnie projektant wkomponował w obraz elementy artystyczne i sugestywne symbole, powodując szersze myślenie i eksplorację dzieł filmowych.

Nazwa Projektu : Mosaic Portrait, Nazwisko projektanta : Cinch Culture Media, Imię klienta : CINCH 浅葱.

Mosaic Portrait Plakat Filmowy

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.