Magazyn Design
Magazyn Design
Biuro

Blossom

Biuro Choć jest to przestrzeń biurowa, to wykorzystuje odważne połączenie różnych materiałów, a zielona struktura nasadzeń daje poczucie perspektywy w ciągu dnia. Projektant zapewnia tylko przestrzeń, a witalność przestrzeni nadal zależy od właściciela, wykorzystując siłę natury i niepowtarzalny styl projektanta! Biuro nie jest już pojedynczą funkcją, projekt jest bardziej zróżnicowany, a przestrzeń zostanie wykorzystana w dużej i otwartej przestrzeni, aby stworzyć różne możliwości między ludźmi i otoczeniem.

Nazwa Projektu : Blossom, Nazwisko projektanta : KAI JEN HSIAO, Imię klienta : Dunyue.

Blossom Biuro

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.