Magazyn Design
Magazyn Design
Biuro

Dunyue

Biuro W trakcie rozmowy projektanci pozwolili na zaprojektowanie nie tylko przestrzennego podziału wnętrza, ale także połączenia miasta / przestrzeni / ludzi tak, aby stonowane otoczenie i przestrzeń nie kolidowały w mieście, dzień to ukryta fasada na ulicy, noc. Wtedy staje się szklanym lightboxem w mieście.

Nazwa Projektu : Dunyue, Nazwisko projektanta : KAI JEN HSIAO, Imię klienta : Dunyue.

Dunyue Biuro

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.