Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt Marki

EXP Brasil

Projekt Marki Projekt marki EXP Brasil wywodzi się z firmowych zasad jedności i partnerstwa. Wykorzystując mieszankę technologii i designu w swoich projektach, jak w życiu biurowym. Element typografii reprezentuje jedność i siłę tej firmy. Projekt litery X jest solidny i zintegrowany, ale bardzo lekki i technologiczny. Marka reprezentuje życie studyjne, z elementami w literach, zarówno w pozytywnej, jak i negatywnej przestrzeni, która łączy ludzi i design, indywidualny i zbiorowy, prosty z technologicznym, lekki i wytrzymały, profesjonalny i osobisty.

Nazwa Projektu : EXP Brasil, Nazwisko projektanta : Mateus Matos Montenegro, Imię klienta : EXP Brasil.

EXP Brasil Projekt Marki

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.