Magazyn Design
Magazyn Design
Siedziba Firmy

Nippo Junction

Siedziba Firmy Siedziba Nippo zbudowana jest na wielowarstwowym skrzyżowaniu infrastruktury miejskiej, drogi ekspresowej i parku. Nippo to wiodąca firma w budownictwie drogowym. Michi, co po japońsku oznacza „ulicę”, definiują jako podstawę swojej koncepcji projektowej jako „to, co łączy różne komponenty”. Michi łączy budynek z miejskim kontekstem, a także łączy ze sobą poszczególne miejsca pracy. Michi została ulepszona, aby tworzyć kreatywne więzi i zrealizować Junction Place jako wyjątkowe miejsce pracy możliwe tylko tutaj, w Nippo.

Nazwa Projektu : Nippo Junction, Nazwisko projektanta : Takahiro Ichimaru,Tetsuya Tatenami, Imię klienta : Nippo Corporation.

Nippo Junction Siedziba Firmy

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.