Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja

Yuyuyu

Restauracja Obecnie na rynku w Chinach jest sporo takich mieszanych, współczesnych projektów, zwykle opartych na tradycyjnych wzorach, ale z nowoczesnymi materiałami lub nowymi wyrazami. Yuyuyu to chińska restauracja, projektanci stworzyli nowy sposób wyrażania orientalnego designu, nową instalację złożoną z linii i kropek, które rozciągają się od drzwi do wnętrza restauracji. Wraz ze zmianą czasów zmienia się również estetyka ludzi. W przypadku współczesnego wzornictwa orientalnego innowacja jest bardzo potrzebna.

Nazwa Projektu : Yuyuyu , Nazwisko projektanta : Ren Xiaoyu, Imię klienta : 1-Cube Design.

Yuyuyu  Restauracja

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.